Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Thazek, no wiesz co! to największa chluba w naszym jakże "atrakcyjnym" regionie 8)

Kiya, Jest tam książę, na którego mówią ochroniarz :smile: ogólnie wstęp jest tam płatny, ale wieczorami niekiedy wpadaliśmy tam ze znajomymi, przeskakując mury, oczywiście bez wiedzy księcia :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżę...sama...słucham muzyki i przypominają mi się same przyjemne chwile... :105:

Mogłoby być tak zawsze ale niestety trzeba się do pracy brać.....na szczęście jeszcze nie dzisiaj :mrgreen:

i przez jakiś czas jeszcze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już płaczecie to niech ten płacz przyniesie ulgę i oczyści. Niech trochę zmęczy i pomoże zasnąć, a jutro niech obudzi Was słońce i powiew optymizmu.

 

A co ja robię? Ja wzdycham. Zastanawiam się nad życiem jak to zwykle o tej mniej więcej porze. I jak zwykle dochodzę do wniosku, że to wszystko jest strasznie skomplikowane. Nie wiem od czego zacząć, za co się najpierw zabrać. Pewnie łatwiej byłoby mi było gdybym wiedział czego chcę i był czegoś pewien, ale tak naprawdę pewien. Było by się o co zaczepić... Trzeba będzie zacząć bardziej działać niż myśleć tylko póki co to działanie mnie lekko przerasta...

 

Z

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×