Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia,

Szczerze nowiąc dzisiaj to srednio sie czuję,ale od nowego roku zmieniaja sie przepisy więc musze teraz teorie zdać a z jazda bedziemy jeszcze kombinowac taki układ z panem ze szkoły jazdy mam, było gorzej , ale sie piozbierałam troche i znowu usiadłam do testów chociaz pozapominało mnie sie , ale powtarzam a juz robiłam po 2,1 lub 0 błedów a teraz sie uczę znowu od nowa. Obok siedzi instruktor jak cos robie źle to on ma swoje pedały w razie czego takze jest jako takie poczucie bezpieczeństwa a teraz mam dobrego instruktora, tak jakos super stabilna się nie czuje , ale zaczęłam to i skoncze chociaz przerwałam, zmieniłam instruktora, od nowa teorie kuje, ale przerwac szkoda jednak,zarzucić, chociaz duzo nie brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa,

Dariusz a wiesz jak to z takimi Edkami bywa one niebezpieczne z kolcami, bo to łatwo ;) wchodzi a trudno wychodzi,

 

-- 22 lis 2011, 08:52 --

 

kornelia_lilia, zapisz sie teraz bo od lutego ma byc bardzo trudna teoria do zdawania ,zasady sie maja zmienic ,ani jednego błedu nie będzie mozna zrobić, jak trafisz na fajnego instruktora to zrobisz jeszcze na starych zasadach,, ma byc podobno duzo trudniej od lutego a jazda sie ma nie zmieniać takze zdasz sobie teorię a jazdę później , poszukaj informacji w necie sobie i zadecyduj , przemyśl to jeszcze,

ja sie tez bałam szczególnie ,ze jestem w stanie nie najlepszym, ale zaczęłam....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×