Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

petruszka30, umiesz tylko wybierasz łóżko-psycholog mnie nauczyła,że to my podejmujemy decyzję,pomaga,spróbuj,a tak w ogóle to po co masz wstawać jak Ci lepiej łóżku-odpuść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30, to zrozumiałe,że się "gapisz" na telefon,masz "nawalankę" i obawiasz się zadzwonić.Proszę,nie doszukujmy się wszędzie objawów chorobowych.Nie bagatelizuje tego,że źle się czujesz i wszystko jest "beznadziejne",ale spróbuj spojrzeć na to trochę inaczej i a nóż pomoże.Mi takie myślenie pomaga,nie wiem jak u Ciebie to się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30, poleż i nie myśl o tym,że musisz wstać.To męczące myśleć "muszę zrobić to czy tamto" bo to tak jakbyś cały czas robiła.Nie zadręczaj się ,a zobaczysz,że potem będzie Ci łatwiej wstać,albo zrób to szybko bez pytań "a po co " ,"nie dam rady" tylko bez zastanowienia -wstań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcinam chipsy :mrgreen:

Nie! ;) Jak w ogóle można jeść coś takiego??? ;)

 

Idę sobie zrobić jakąś kawę. Może dzięki niej uda mi się utrzymać jeszcze przez chwilę na nogach :P. I tak mają wyglądać piątkowe wieczory, podczas których człowiek powinien wreszcie mieć możliwość zrelaksować się, zrobić coś dla siebie...??? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, bo to smaczne :105: a w życiu przecież jest tak niewiele przyjemności...skoro można,to dlaczego odmawiać sobie choćby tych najbardziej trywialnych?

My tutaj o przyjemnościach jak najbardziej w życiu trywialnych, a Anetka nam od razu z testem na raka wyjeżdża ;).

No więc ja delektuję się w tej chwili kawą :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×