Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto pomoze?


camil18

Rekomendowane odpowiedzi

camil18

 

Fajnie

 

Pójdziesz prywatnie czy państwowo?

Jeśli panstwowo to jeśli chcialbyś też pójść na terapię.........popros psychiatrę o skierowanie na nią.

 

Czekam na wiadomości.

Powodzenia i nie bój się.To lekarz jak kazdy inny :-)

 

A lepiej jest prywatnie czy przez nasz kochany NFZ?? Bo nie orientuje sie za bardzo:)

No jesli stwierdzi (mam nadzieje ze nie) ze jestem chory to pomysle o terapii. A jezeli juz to bez terapii sie nie obejdzie??;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Camil18

 

Miałam porównanie jak wygląda terapia państwowo, a jak prywatnie. Chodzęprywatnie bo interesował mnie nurt psychodynamiczny. Na kasę chorych był terapeuta od uzależnień.

Nie jestem uzależniona...... ;-) no chyba,że od papierosów i osób dla mnie ważnych ;-)

 

Wiesz...to nie tak....,że jeśli stwierdzi ,że jesteś chory, to Cię wyśle na terapię. Wyobraź sobie,że ludzie zdrowi też korzystają z dobrodziejstw tego typu pomocy. Nie dziwię się,że slowo terapia może kojarzyc się z czymś co tyczy się tylko ludzi, którzy są określani jako chorzy psychicznie. Ludzie, którzy borykają sie z różnymi sytuacjami trudnymi też chodzą na terapię.

Widze,ze bronisz się rękoma i nogami przed psychoterapią. A to najlepszy sposób jaki istnieje by sobie pomóc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×