Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam :-)


po_prostu_ja

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę? A wiesz ze właśnie przed tą szarością on uciekał? Że nienawidził normalności, norm i społeczeństwa? Widział świat w prawdziwych barwach w czerni i szarości szukał dla siebie miejsca... Szukał, i nie mógł znaleźć, wiadomo jak to dla niego się skończyło...
W poniedzialek przeczytalem "Fabula Rasa" - Stachury, genialna ksiazka, kiedys sie troche nim interesowalem, ale nie wiem dlaczego sie zabil, to dziwne, w swietle tego co pisal w "Fabula.." nie powinien. A ostatnia ksiazka jaka napisal (ale nie czytalem) byla "Pogodzic sie ze swiatem" - wymowny tytul, prawda? : )

 

I JA NIENAWIDZĘ KONFORMISTÓW! I zdania nie zmienię, są nietolerancyjni i ulegli.

Tez jestes nietolerancyjny.

 

i zdecydowanie NIE każdy człowiek jest interesujący, ponad 90% ludzi których spotykam mnie NUDZI.

Moze sam jestes nudny? ;)

Nie mają nic ciekawego do przekazania, nawijają co im ślina na język przyniesie, ciągle w kółko o szkole, pracy i plotach... Dla mnie to żałosne tematy rozmów.

A jakie tematy nie sa zalosne? Wiem o co ci chodzi, tez tak kiedys mialem, szukalem czegos glebszego niz powierzchowne zachowania i rozmowy, ale do tego trzeba samemu byc zdolnym do takiego zachowania, wtedy inni tez sie otwieraja i okazuje sie, ze wcale nie sa nudni, a te codzienne rozmowy o bzdetach to tylko dlatego, ze ludzie boja sie szczerosci, a przeciez nie beda siedziec cicho, bo to tez niewygodne, wiec gadaja o pierdolach.

 

A wracając tak jest to prawdziwy człowiek! PRAWDZIWY ARTYSTA, na tym świecie pozostało już niewielu takich ludzi!!! Tworzy sztukę dla sztuki, jest ANONIMOWY i jego muzykę można bez problemowo pościągać z Internetu. Jest uzdolnionym multiinstrumentalistą gra na perkusji, gitarze, skrzypcach, basie, pianinie.... Gdyby grał muzykę dla wszystkich niewątpliwie skosiłby na tym nieziemską kasę. Jednak gra muzykę, która z jego duszy pochodzi: szczerą, pełną emocji, uczuć i zła, która trafia do nielicznych uszu! Nie dał się współczesnemu komercjalizmowi JEST DLA MNIE W ELICIE,

A czy zarabianie pieniedzy na muzyce jest z gory zle, jesli taki ktos zaczalby sprzedawac swoja muze, to automatycznie stalby sie "komercyjny" i bezwartosciowy? Mozna byc szczerym, prawdziwym i jednoczesnie bogatym i popularnym, zalezy jaki stosunek sie ma do tej popularnosci i pieniedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale ten klient z awatara, ten z tym wioslem na smentarzu, doopą do nas odwrocony, to on jakis "prawdziwy czlowiek" jest? Czy to jest jakis wzor do nasladowania? Juz sie kilka osob pyta, odpowiedzze werszcie..

Lol, TO JEST TYLKO AVATAR! I nie on jest przedmiotem naszej dyskusji, nie ma żadnego znaczenia.

 

 

dlaczego skoro ten człowiek wystepuje takze w twoejej nazwie ( nicku tak?), wiec jakieś znaczenie to ma dla ciebie,

 

poza tym widać, że jarasz sie od nie dawna tą płaską ideologią BM, kiedyś jeszcze zmienisz zdanie, zoabczysz. wogule piszesz głupoty, coś byś chciał ale nie wychodzi, bądź sobą nie słuchaj innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śniegu, teraz to pojechales na maksa. Tak sie nie robi, to jest brzydko i be. Szanuj drugiego czlowieka, chocby i byl nawet plytki czy jakis inny, ale szanuj go bo to czlowiek. On Ci nie pojechal, wiec i Ty tego nie rob. To co zrobisz, niewazne czy tutaj czy w realu - wroci do Ciebie. Zawsze wraca. Pisales w innym poscie jaki to Ty jestes biedny, jakie to Ty masz problemy z gorzałą itd i nikt Ci nie pojechal, pod bruk nikt Cie nie wtloczyl, to i Ty sie zachowuj, jesli nie chcesz aby brak szacunku innych ludzi Cie dotknal i ukaral :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Majster,kiedys mnie nazwales chyba cos w rodzaju-nienormalna,dokladnie nie pamietam,jestem tworca i to jest dla mnie wielki komplement,joanna5

Tak szczerze, to sobie Pani Profesor nie przypominam abym kogokolwiek tak nazywal, bywam raczej powsciagliwy w epitetach, ale rozumiem, ze w profesorskim, doswiadczonym zyciem ciele niemalo bodzcow a doznan wszelkich, to i półki poprzestawiac sie mogły ;) Komplementa za to prawie, owszem, osobliwie kobietom milym i cieplym :) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)

 

btw, w sumie to powinienem raczej cicho siedziec bo offtop uskuteczniam, sorki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śnieg!

To ty piszesz totalne bzdury. Gdzie napisałem że jestem Blackowym idealistą? Nie nie obchodzi mnie ideologia Black metalu, pociąga mnie ich szczerość, prawdziwość i tworzone przez nich interesująće kompozycje.

 

Poza tym to wy wciągnęliście w tą dyskusyjne moje gusta muzyczne, widać że wam nie pasują! Nie macie argumentów i wychodzi na wierzch wasza cuchnąca na odległość nietolerancja. Odchodzicie od tematu, czepiacie się mojego awatara(lolXD) i innych nieistotnych szczegółów,zachowujecie się jak małe dzieci^^.DLATEGO DALSZE CIĄGNIĘCIE TEJ FARSY Z WAMI NIE MA SENSU.

 

[Dodane po edycji:]

 

Śnieg!

To ty piszesz totalne bzdury. Gdzie napisałem że jestem Blackowym idealistą? Nie nie obchodzi mnie ideologia Black metalu, pociąga mnie ich szczerość, prawdziwość i tworzone przez nich interesująće kompozycje.

 

Poza tym to wy wciągnęliście w tą dyskusyjne moje gusta muzyczne, widać że wam nie pasują! Nie macie argumentów i wychodzi na wierzch wasza cuchnąca na odległość nietolerancja. Odchodzicie od tematu, czepiacie się mojego awatara(lolXD) i innych nieistotnych szczegółów,zachowujecie się jak małe dzieci^^.DLATEGO DALSZE CIĄGNIĘCIE TEJ FARSY Z WAMI NIE MA SENSU.

 

Btw śnieg.

Jesteś osobnikiem godnym pogardy. Po pierwsze dla tego że wypowiadasz się o temacie, nie mając zielonego pojęcia o czym mówisz. Po drugie ni z tego ni z owego wyjechałeś z postem który miał na celu obrażenie mnie przez nazwanie moich domniemanych wartości ''płytkimi''.

 

[Dodane po edycji:]

 

Gringo

Nie, nie jestem nudny, przynajmniej tak twierdzą moi znajomi. A coś w tym musi być bo ci co mnie poznali trzymają się ze mną przez lata.

Co do Stachury tak jego OSTATNIA to książką była ''Pogodzić się ze światem'' I co mu z tego przyszło?

Samobójstwo.''Kiedyś, dawno, byłem jeszcze Edwardem Stachurą'' potem chciał się pogodzić ze światem i się zatraćił;]. JA tego błędu nei popełnie świat współczesny to dziura, a lidzie zamiast próbować się z niej wydostać kopią pod sobą jeszcze dołki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]

już.

 

Śnieg jesteś równy gość!

Tylko kurwa jak mogłeś powiedzieć ze ideologia black'u jest płytka! Dla mnie to najbardziej zaawansowana muzyka i subkultura jaka jest! To Jest coś więcej niż muzyka!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×