Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wigilia..


Donkey

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie smsuje bo nie mam z kim :( Pokłóciłam sie właśnie z chłopakiem (jak jestem głodna to zła, a nic dzisiaj nie jadłam -gość przede mną na stacji kupił dwa ostatnie hot dogi, myślałam że frajera zabiję !:evil: ) i chyba pieprze i nie pojade jutro nad to morze, już mnie wszystko wku**ia......

 

Aviska- dzięki, ale chyba mailem będzie ciężko Ci przesłać :P Nie myślałam wczoraj o jedzeniu bo myślałam że u rodziców zostanę na dzisiaj też, a jakoś tak wyszło że wróciłam do siebie i w tym zamieszaniu nic żarcia nie wziełam od mamy.. trudno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jechać nad to morze, nie chce mi sie zajebiście i nie mam ochoty z nimi gadać... :x Poza tym co będzie jak dostanę tam ataku? A w dupe z tym wszystkim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie coś poradzić na to że mi sie nie chce nigdzie dupy ruszać i udawać radości na widok teściów i dyskutować z nimi ?....... :/

 

[Dodane po edycji:]

 

Eee, nigdzie nie jadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie coś poradzić na to że mi sie nie chce nigdzie dupy ruszać i udawać radości na widok teściów i dyskutować z nimi ?....... :/

 

[Dodane po edycji:]

 

Eee, nigdzie nie jadę.

 

 

A teściowa nie będzie zła?

 

 

Akurat to mnie najmniej interesuje ;) Leżymy teraz, jemy spaghetti i oglądamy fajny horror z darmowej strony www.filmolandia.net.pl - filmy za darmo sie ogląda, super stronka! :smile: A dziś leciał Ekspres polarny, kocham tą bajkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×