Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Slide, to jest chyba ambient (?) albo coś podobnego (?). Ogólnie rzecz biorąc ten utwór pochodzi z godzinnej płyty Maxa Richtera "From Sleep", ale jest też 8-godzinna płyta, w założeniu do słuchania podczas snu.

 

Mnie ten śpiew po czasie zaczyna trochę niepokoić. Tutaj jest wersja w pełni instrumentalna:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o muzykę filmową, to ostatnio raczej nie słucham, ale jakiś czas temu doceniłam Jamesa Newtona Howarda, z którym Zimmer robił muzykę do dwóch filmów trylogii Mrocznego Rycerza i który jest też autorem tego utworu:

(polecam zwłaszcza fragment po 4 minucie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znają wszyscy "wtajemniczeni", ale to szybkie tłumaczenie (chyba!) tego pod :mrgreen: no tak mi powiedzieli... (uwierzyłem) :roll:

[videoyoutube=W8zqJwPOMoA][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=cIIRm7_Nm6E][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=wdSebJy_ERw][/videoyoutube] wbrew pozorom, to mnie zajebiście uspokaja, taaaaa... darcie mordy uspokaja :blabla::blabla::blabla:

a no właśnie i to chyba całe sedno! darcie mordy! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=Ix1Ns_VIXzk][/videoyoutube]

 

Pamiętam jak pierwszy raz znalazłem mad medleya, a potem wpadłem w społeczność całą shitpostowych filmików YTPMV, które nieźle wchodzą albo na kwasie, albo podczas choroby.

Niestety dzisiaj sobie to słucham, i mam wrażenie że... nic nie czuję. Nie wprowadza mnie to ani w manię, ani nie powoduje depresji bo np. "jestem zjebany".

A wcześniej jakiekolwiek filmiki tego typu wprowadzały w psychodeliczne maniakalne stany.

 

Z jednej strony mogę normalnie funkcjonować, z drugiej nie jest to remisja o jakiej marzę. Chyba dawka Solianu jest za duża, do tego dochodzi branie sporadyczne Hydro :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×