Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Kasia, ale ty przecież nie bierzesz fluo. Ja wtedy byłam na urlopie i imprezki odbywały się codziennie. Lekarka mówiła, ze Seronil nie wchodzi w reakcję z alkoholem i czasami można się napić. Ale na pewno nie dwa tygodnie pod rząd. Niestety przesadziłam i zapłaciłam wysoka cenę. Teraz i tak nie mogę pic, bo jestem na olanzapinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lu-80 a od kiedy bierzesz seronil i jaką dawkę

Wogóle to jak u Was wygląda sprawa z jedzeniem??? Bo u mnie dość marnie, biorę seronil i ketrel od 3ech tygodni i schudłam w widoczny sposób. Właściwie to poza pomarańczami i chlebem z miodem, wszystko inne mogłoby nie istnieć ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę Seronil 20mg (rano) i do tego Ketrel 25mg ( przed snem) od 28 grudnia. Gdybym miała problem z zaśnięciem mam brać 50mg Ketrelu, ale tylko raz wzięłam (wczoraj) dwie tabletki i chyba to nie dla mnie, za dużo. Ciężko mi było rano się pozbierać i ten ból głowy przez cały dzień....niedozniesienia.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seronil 20mg, stosuje od kilku lat, dla mnie bardzo dobry SSRI, żadnych skutków ubocznych (na początku bałem się zespołu serotoninowego:D:D ), no może troszkę spłyca emocje, ale libido w porządku:) Zadziałał po ok. dwóch tygodniach i wyciągnął z najgorszych stanów. Teraz jest ok:) i na razie nie odstawiam, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia, ale ty przecież nie bierzesz fluo. Ja wtedy byłam na urlopie i imprezki odbywały się codziennie. Lekarka mówiła, ze Seronil nie wchodzi w reakcję z alkoholem i czasami można się napić. Ale na pewno nie dwa tygodnie pod rząd. Niestety przesadziłam i zapłaciłam wysoka cenę. Teraz i tak nie mogę pic, bo jestem na olanzapinie.

 

Aniu !

 

Ja Ci się sprawdza olanzapina , jaką bierzesz dawkę i jaki lek . Ja mam olasyn 5 mg na wieczór i rano 20 mg bioxetinu i jak na razie jest bardzo dobrze , fakt , że spłyca mi emocje i mimo dobrej aktywności jednak obojętność na wszystko co dookoła jest trochę za duża , libido tez mniejsze tzn . wszystko działa ok :) ale jednak motywacja raczej z obowiązku niż z potrzeby , no i wcinam wszystko co pod reka szczególnie slodkie wróciłem do swojej normalnej wagi 90 kg i muszę lekko przystopować bo za chwilę będzie setka a to juz trochę za dużo , u mnie na fluo i olanzapinie mija 4 tydzień i jest fajnie mam nadzieję , że ta mieszanka działa dlugofalowo .....

 

[Dodane po edycji:]

 

Co do alkoholu - popieram , choć mimo wszystko ciągnie , szczególnie jak się człek lepiej poczuje ja od pól roku tyle co w batoniku Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dave, olanzapina spisuje się bardzo dobrze. Biorę Zolafren, rano 2,5 mg, czyli pół tabletki. Próbowałam 5 mg, ale mam za duży apetyt i jestem za bardzo wyciszona. Mniejsza dawka lepiej na mnie działa.

Do tego fluoksetyna 20 mg i na wieczór 45 mg mianseryny na sen.

 

Połączenie Zolafrenu i Seronilu jest bardzo skuteczne, zapobiega wahaniom nastroju i motywuje. Mam dużo energii, napęd jest więcej niż dobry.

Jeśli masz za bardzo spłycony afekt, spróbuj wrócić do niższej dawki olanzapiny.

 

Co do negatywów, to libido leży i kwiczy, a ochota na jedzenie jest ogromna. Przytyłam 2,5 kg i znowu jestem na diecie. Przy tym zestawie trzeba uważać na to, co się je i w jakich ilościach.

Ogólnie jestem zadowolona i zamierzam na razie pozostać na tej kombinacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×