Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

chciałem fluo ale lekarz stwierdził ze fluo ma długi okres utrzymywanie sie w organizmie i gdyby to był nie trafiony lek to trzeba długo czekać żeby coś zmienić i wypisał wenle za miesiąc do kontroli żeby sprawdzić jak jest powiedział że jeżeli ten lek się nie sprawdzi to i tak dojdziemy do fluo bo to już ostani SSRI w poniedziałek jednak planuję iść do innego lekarza właśnie po fluo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight,

w zasadzie to było tak ze dostalem ten lek od rodzinnego, bo do psychiatry mam termin dopiero na koniec kwietnia a mialem juz dosc paro, udalo mi sie dodzwonic do psychiatry i go zapytalem czy na moje objawy moge zamienic paro na fluo, powiedzial ze tak, zreszta sam mi kiedys ja proponował wiec nie spodziewalem się jakichs problemów z tym ze stwierdzi ze to lek nie dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Pewnie są osoby które jedzą seronil długo, ja od tygodnia jestem na dawce 40mg i jest nawet znośnie, ale jeszcze nie jest dobrze (normalnie). Czy jest szansa, że będzie lepiej na tej dawce, że lek się rozkręci? Jak długo czekaliście na efekty? Ja mam problem z mocą, nastrój stabilny, czekam na aktywizację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, brałem ją kilka lat temu, jedyne co z niej pamiętam to ze budziłęm sie o 6 rano wyspany i z energią,z samopoczuciem tez nie było zadnych problemów, zadnego silnego pobudzenia czy nerwowości, to było fajne, nie pamiętam czy to się potem skonczyło i czemu nie brałem tego leku dalej

 

-- 26 mar 2014, 20:05 --

 

generalnie jeden z 3 najlepszych leków które brałem, poza sertraliną i moklobemidem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×