Skocz do zawartości
Nerwica.com

ADHD ?????


Eric

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie juz troche mnie kojarzycie,człowiek z mieszanką,niezdecydowany co ma.Bo ja nie wiem,czuje u siebie wszystkiego po trochu.Wyobraźcie sobie sytuacje,banalną.Pytam swoją koleżankę czy jej koleżanka ma chłopaka bo chciałem do niej za godzine podejść i zapytać czy by chciała ze mną chodzić.Wszystko zaplanowałem sobie to dużo wcześniej.Już sobie wyobrażałem naszą codzienność,ja i ona na romantycznym spotkaniu,w kinie,w kanjpie,nad jeziorem.Kiedy owa koleżanka powiedziałą ze mój "cel" własnie znalazł sobie chłopaka....TOTALNA ZŁOŚĆ,ATAK AGRESJI,AMOK,SZAŁ.To właśnie byłem ja.Wstałem od komputera i od razu rzuciłem głosnikiem w ściane,potem poszła porcelana z szafki za mną,połamałem płyty z muzyką a na koniec drugim głośnikiem zbiłem szybe,końcówke szyby rozbiłem ręką i sie pokaleczyłem.Wtedy byłem spokojny.Byłem i jestem w sumie jeszcze pełen nienawiśći do obu koleżanek ale czemu?one praktycznie nic mi nie zrobiły,to moja wina,nie spytałem sie mojej sympati czy by chciała ze mna chodzić.Byłem wściekły na każdego kto sie mnie o coś spytał a wieczorem specjalnie zaciąłem sie żyletką....

Co jest ze mną?tak jest zawsze jak cos nie jest jak trzeba,nawet w banalnych sytuacjach,no może nie żucam talerzami gdy nie ma na obiad zupy pomidorowej ale tak jest podobnie.Czy to ADHD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj to żaden objaw ADHD jak dla mnie, poprostu masz problemy z "zarządzaneiem" agresją i powineneś poradzić się psychologa co z tym dalej robić.

Sam czujesz, że nie wszystko jest ok, następnym razem mozesz sobie lub komuś zrobić krzywdę a to zupełnie niepotrzebne i pewnie da się jakoś kontrolować.

Także ja polecam szybciutką wizytę u psychologa.

 

Ps. Hmm, może to taki jednorazowy wybryk organizmu, (kobiety też lubią rzucać rzeczami ;) i każda z nas zwykle choć raz w życiu miała taką fazę), czy to się kiedyś już zdarzało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam adhd bralem ritalin 10 mg to bylo w 2006r,w roku 2007 concerte 18 mg 1 kapsulke dziennie , w 2008 r ritalin tez 10 mg

ale cos wam powiem na adhd biezcie tran czyli olej omega 3 i omega 6.bardzo dobry koncentracja lepsza zero chemii,polecam tez magnez+b6 tez dobry znosi nadpobudliwosc lepiej sie mozna skupic,sok noni.ja jestem na chlorprotixen+parogen anty depresant i depakine wiec niemoge teraz stymulantow brac,po parogenie czuje pobudzenie alem go zmieniam w poniedzialek.

Leczcie adhd tyle wam powiem bo u mnie sa juz zabuzenia wspolwystepujace z powodu nieleczenia nadpobudliwosci(zab.zachowania,zab nastroju,lęki itd) picie nadmiernej kofeiny red bulle,antyspoleczne zachowanie(wielokrotne problemy z prawem) , przedawkowywanie lekow i innych destrukcyjnych zachowan POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×