Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak dostać te leki...


Eric

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jeśli ktoś czytał pare moich postów to napewno zauważył ze mam problemy psychiczne mimo młodego wieku (17).

Nie wiem czym to jest.Próbójąc myśleć racjonalnie zauważyłem u siebie mieszanke wybuchową:depresje (roczna),psychoza i zaburzenia obsesyjno-kompls. ale zastrzegam nie zostały stwierdzone u lekarza.Chce sie tego pozbyc ale to nie jest tak jak z grypą ze nie ma po weekendzie leżąc w łożku i pijac herbatke z cytrynką :(.Wiem,że potrzebuje leków,ale na to potrzeba recepty.Co mam zrobić:iść do psychiatry?Będe musiał zapłacić lub powiadomić rodziców?Boze,nie chce zeby oni sie dowiedzieli.

Tylko psychiatra moze zapisać leki.Myśle o silnych,fluwoksamina,troche czytałem o tym i z osobami po kuracjach.To pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna jak czytam takie posty to az mnie ciarki przechodza...'mam depresje, psychoze, zaburzenia obsesyjno kompulsywne ale nie stwierdzone przez lekarza'. Skad Ci w ogole przyszlo do glowy zeby sie diagnozowac bez specjalisty?I jeszcze jakis pomysl z fluwoksamina przy ''psychozie''. Skoro juz stwierdziles sobie takie zaburzenia to powinienes wiedziec ze psychozy czyli choroby psychiczne leczy sie neuroleptykami a nie lekami przeciwdepresyjnymi. W kazdym razie pogadaj z rodzicami, wiem ze to bedzie trudne ale w Twoim przypadku to koniecznosc, a jesli tego bardzo nie chcesz to opowiedz o swoich problemach pedagogowi szkolnemu, on juz bedzie wiedzial co zrobic. Pozdrawiam i zycze kontaktu ze specjalista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×