Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prośba do użytkowników


Adaś2222

Rekomendowane odpowiedzi

Adaś2222, masz racje - im więcej napiszecie o swoim problemie tym trafniej możemy Wam pomóc.

Pamiętajcie jednak aby nie podawać za wiele danych (w szczególności prywatnych, osobowych). Zdarza się, że niektorzy użytkownicy publicznie podają numery tel. lub namiary dzięki którym ktoś mało przyjazny może narobić Wam szkody.

Każdy post w którym podawane są dane osobowe staramy się wspólnie z osobami funkcyjnymi usunąć, lecz nie jesteśmy w stanie czytać wszystkich wiadomości pisanych przez Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby starać się podawać jak najwięcej informacji, nie bać się pisać itd. Wspólnie możemy sobie pomóc, ale musimy działać i angażować się w forum.

Adaś, ja podaję zbyt dużo informacji i za dużo piszę ;) ;) oprócz tego angażuję się i działam (spotykamy się na żywo). Ale jak to mówią, co za dużo to niezdrowo.

 

[Dodane po edycji:]

 

no chyba ze ci czata blokują...

Możesz wyjaśnić związek swojego postu z tematem?

Ja widzę związek - taki, że jeśli ktoś jest zablokowany to nie może angażować się w forum, tak jak o to prosi Adaś.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, piszcie co wiecie na temat szpitali, założyłam nowe wątki z prośbą o opinie jeśli ktoś w nich był. Jeszcze nie jestem na pewno zdecydowana na taką terapię w ośrodku stacjonarnym ale myślę o tym i pierwsze chcę się zorientować co i jak w danych placówkach:)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×