Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skąd ja to mam!!! Pierwszy krok do wolnosci!


Nocka

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny mowię tym razem dobry wieczor. Jesem Nocka. Dlaczego? Bo Noc byla mi przyjacielem kiedy nie moglam i balam sie zasnać.Chyba dojzałam do tego by opowiedziec wam o moim zyciu o tym skad ja to mam Te pietno ktore jest w moim zyciu cieniem jest jak czarna dziura ktorej nie da sie zalatać. Przez zadna terapie ktorej się chwytam jak tonacy deski. Jestem DDA moj ojciec byl alkocholikiem ktory podarowal mi fobie. Jego ulubionym zajeciem bylo ganianie z nożem po domu Sprzedal mi strach Strach taki wielki ktory blokowal moje mysli Jakalam sie do 7go roku życia a zapomnial nauczyć kochac Wiele razy bylam świadkiem gdy wpadal do domu z nozm w reku wolajac ja cie kurwo zabije i moj strach strach kilkuletniego dziecka ktore balo sie wyjsc spod krzsla. Pamietam dzień kiedy ojciec kazal mi kleknac i modlić sie za dusze mego brata ktorego zaraz pozbawi zycia Kazal nam znieśc miski i talerze na ktorych bedzie ukladal jego nerki wątrobre serce! A nam kazal mowic ojcze nasz za jego duszę. Plakalam i modlilam sie To wszystko co pamietam z dzieciństwa Potem byla ciocia-babcia ktorej mama oddala mnie na wychowanie. Kochalam ja a jednak jej nienawidzilam obwinialam za to ze zabrala mnie od mamy a mame za to ze mnie oddala To byla istna karuzela Potem wiek dorastania z poczuciem niższej wartości ze kim ja jestem by ktos mnie pokochal i ON moj wybawiciel ktory obiecal mi wszystko co piekne A co dostalam? Lzy i jeszcze wieksza fobie. Bo mu uwierzylam powiedziałam o wszystkim o ojcu o molestowaniu przez brata Co dostałam Lzy! Kazał mi isc spac i mowił ze mnie zarżnie bo jestem nic nie warta dziwka za ktora nikt nie bedzie plakal ,dziwka ktora zostala zgwalcona przez kolege w 3 miesiacu ciaży ale kobiet sie nie gwalci one same chca Pamietam moj strach o moje dziecko czy bedzie normalne czy je donosze i strach przed przyznaniem sie do gwaltu Czego sie dorobilam dwojki dzieci i jeszcze wiekszych fobi dwoch prob samobojczych i trzeciej kiedy zaplanowalał zabicie siebi i ich Wtedy postanowiłam walczyc o siebie o dzieci o to by zyć Wygralam na kilka lat mam dom mam meża mam dwoje kolejnych dzieci dla ktorych chce zyc Jest jeden problem RODZINA o ktorej nie umiem zapomniec a ktora jest przyczyna mego bolu Ja nie potrafie zyc z nimi a nie potrafie życ też bez nich i wciaz ich tlumacze ze oni mieli tak samo ciezko jak ja i powinnam im pomoc bo mimo wszystko ja żyje nie jestem alkocholiczka oszustka czy innym degeneratem Zachowlam swoje ja swoje morale i czlowieczeństwo Tego poskompil im los a ja wcia czuje sie odpowiedzialna za nich I To jestbmoja DEP{RESJA ja z nia walcze do dziś . Z odpowiedzialnoscia za nich bo mi sie udalo zostac czlowiekiem

 

[Dodane po edycji:]

 

Prosze powiedzcie czy to ja jestem chora czy swiat w ktorym zyje bo juz nie wiem gdzie jest prawda gdzie falsz Pogubilam sie w tym moim swiecie A wiem ze rozwikłanie yego to jest moj pierwszy krok do wolnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sama sobie odpowiedzialas na pytanie skad to masz z winy ojca, ktory byl alkoholikiem osoba chora i swoja choroba wywolal w Tobie lęk i objawy takze chorobowe. Niestety niesiesz teraz brzemie choroby ojca i sie z tym zmagasz, myslalas o terapii dla DDA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie myslalam nigdy o terapii na DDA wciaz lecze sie na depresje i nerwice. A wogle nie wiem po co to wszystko wczoraj napisalam przez to wszystko mam jeszcze wiekszego dola niz wczoraj i juz nie chce mi sie walczyc o nic. Nie chce mi sie walczyc o to by siostra przestala pic druga by przestala zyc na granicy prawa brat by zaczal dbac o swoja rodzine Ja chyba naprawde mam tak jak to moja rodzinka mowi wieksze Ego swoje i tylko mysle ze to ja jestem ta biedna pokrzywdzona i nie widze nic poza czubkiem swego nosa i sie tylko wymondrzam. Dzis juz mi sie nic nie chce im jest tak dobrze jak jest to po co ja na sile chce zbawiac swiat? a moze to mnie trzeba zbawic bo ja nie pasuje do swiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy musi dojrzec do tego zeby sam zmienic cos w swoim zyciu, skoro oni nie chca to dabj o siebie, trudno ty zrobilas wszystko co trzeba, teraz czas zaczac dabc o siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam książki Alice Miller.

Co do człowieka którego nazywasz swoim ojcem to powiem ci tylko jedno - TO NIE OJCIEC! Nie myl ojcostwa z bestialstwem. Nic go nie usprawiedliwia przed tym co ci zrobił. Powinien ponieść za to surowe konsekwencje najlepiej gdyby go zamknięto w więzieniu albo szpitalu psychiatrycznym. Od przyjścia na świat masz prawo do poszanowania twojej godności i nikt nawet rodzice a przede wszystkim oni nie mogą tego prawa naruszać!

 

[Dodane po edycji:]

 

I to dotyczy również twojej matki i tej cioci-babci jak ją nazywasz. I wszystkich tych ludzi którzy zadają drugiemu cierpienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×