Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy jest nerwica u 6 letnich dzieci?


basiac1

Rekomendowane odpowiedzi

mam 6 letnią córke i jest bardzo wrażliwa ,płaczliwa. jest kochaym dzieckiem i nie mam z nią wiekszych problemów.Jest zdolna ,bo chodzi do klasy z starszymi dziećmi ,ale chyba jest nerwowa zbytnio. Bardzo przeżyła występ szkolny,płakała od początku do końca-tak się denerwowała .wszystko umiala perfekcyjnie,nawet wiersze innych dzieci zapamiętała/a było ich 3 klasy + rodzice.Nie wiem czy nerwica jest jż u takich dzieci ,czy mozna juz ją leczyc-bo szkoda mi dziecka zmarnowac ,tak lęk ja zachamuje przed rozwojem-poradzcie ..moze macie podobne doświadczenia z własnymi dziećmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego nie lekceważyłą, bo nawet jeśli to nie jest nerwica, to córeczka nie umie poradzić sobie ze stresem a im będzie starsza tym go będzie przybywać.

Prosta rada - trzeba iść do psychologa dziecięcego, może najpierw do pedagoga szkolnego i się poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basiac1, fakt nie wolno tego zignorować ,takie zachowanie to dobry wstęp do rozwinięcia się jakiegoś paskudztwa wiec lepiej tym się zająć od razu może jakiś psycholog dziecięcy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×