Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skojarzenia


tede

Rekomendowane odpowiedzi

eeeeee chciałbym coś skojarzyć, ale nie wiem co.... Rid tu o jakichś spermatorkach, te znowu mu liżą no tam co ma (bo ja już straciłem rachubę co w ciele zostało a co nie - anyway zazdroszę komentarzy), dalej czytamy o Adamkach i Andrzejach (a niedługo imprezka tak?).... ehm... I już zupełnie rozwalają mnie cytaty z filmu gdzie znalazłem odpowiedź na pytanie gdzie Litwini poszli. Ale tak w ogóle to o co chodzi?

 

 

dobra... już wiem o co chodzi... - CHAOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh fuck! Różnica masy niesamowita. Na zdjęciach wyglądało to jakby troszeczkę inaczej. Nie wiem po cholerę Gołota pchał się do tej konfrontacji. Jak już zostało wspomniane walka w zasadzie o nic. Tym razem to już chyba jego ostateczna porażka i wypada skryć się gdzieś w cieniu... No cóż, bywa i tak... Trochę to wszystko smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ Magdaleno. Widziałem jedynie krótki fragment, w którym udało mi się jednak dostrzec wszystko to, co ty jakimś sposobem przeoczyłaś tzn. krew, Gołotę na deskach i ogólnie niezłą masakrę:) Było do przewidzenia, że Andrzej tę walkę przegra, ale mało kto chyba spodziewał się porażki w tak kompromitującym stylu :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dunga dunga - mana mana tytyrytyry :P :P :P

 

 

PS. a wiecie, że tez forumowy zegarek źle chodzi?

 

[Dodane po edycji:]

 

hahaha ale numer, pominęłam jedną stronę haha stąd wyszła ta nieważkość - etopiryna <ściana>

Wybaczcie... :(

nie mam az takich jazd po seronilu namiestniku.... :shock::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :) Miałem na myśli jazdy po etopirynie.... hehe :) no różnie człowieki kojarzą :)

 

 

mana mana tytyryty - Bum! Big bala bum!

 

PS. Co to jest dunga dugna?

 

[Dodane po edycji:]

 

Czy dunga dunga to coś jak ugi bugi? Co nieodłącznie kojarzy mi się z seksem? :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×