Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

no ja oprócz tego żołądka mam ból mięśni i takie kłucie w klatce, ale jak mówiłem, albo nerwobóle, albo stres. najgorzej, bo w tym tygodniu miałem już kolosa z matematyki i fizyki, 80 osób pisało razem, a ja będę musiał pisać sam na konsultacjach ..

 

@Angel nie narzekaj, bo masz laptopa! :P

 

 

Mam ale kurczę nie wygodnie z takim okablowaniem. Nadmiar jednak nie jest dobry :D

 

W każdym razie muszę pomyśleć o nowej baterii bo ta która obecnie mam całkiem siadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał mieć lapka niż ten stacjonarny, nieistotne jaką cenę poniósłbym za okablowanie. :C

 

bretta - no właśnie. Dodatkowo za tydzień mam ćwiczenia z geologii i z zarysu górnictwa, które także muszę zaliczyć.

To się namnaża.

Mi zależy. Ale ten brzuch ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ja się niczym nie stresuję.

Jedynie tym, że mnie to boli. Trololo.

 

Nie, nie brałem leków. Tylko suplement do diety na jelita.

 

Swoją drogą - rozglądam się tu; jest jakiś temat ze zdjęciami osób z forum? Czy to trzeba jakieś albumy zakładać, itp.?

 

@Angel - jakby mnie dupło, to może by mi synapsy zaczęły chodzić normalnie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pij dużo i próbuj o tym nie myśleć

 

niezłe rady :shock:

choc w sumie wiadomo ze po setce umysł jaśniejszy ,a po kilku faktycznie sie juz nie mysli:mrgreen:

 

Swoją drogą - rozglądam się tu; jest jakiś temat ze zdjęciami osób z forum?

 

tja,fajne dziewczyny som,wiekszosc wolna;P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem. Jedna stwierdziła grypę żołądkową pomimo braku biegunki, wtf. Kolejny skierował mnie na morfologię i mocz, wyszły wporzo, tylko w górnych normach lub lekko zawyżone i na usg jamy brzusznej, którego nie mam czasu zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem tkwi w tym, że mi się nigdy nie zdarzało. Tu mnie boli. Miałem różne dzieje z głową, ale to przez seroxat, który brałem, bo lekarka przepisała mi go ze względu na .. możliwość przybrania wagi, trololo.

 

Idę wrzucić jakieś zdjęcia, nie będę anonimem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×