Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

dune,

Napiłąbym sie z tobą tego wina ja mam ochote sie napić tylko jak mam dobre samopoczucie.

 

 

no tak.....ja bardziej jak mam złe....

 

 

dune, jeśli pijesz to nie będziemy,proszę,rozmawiać na takie temat.Pogadamy jak będziesz trzeźwa bo to niebezpieczne i w sumie bez sensu.

 

bez sensu...no ok...skoro tak twierdzisz....pewnie masz racje...choc do pijaństwa mi sporo brakuje.....jestem troche zmęczona ... i tyle....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, miałam na myśli pod wpływem alko,nie wiem ile wypiłaś.Mam zwyczaj,że z osobami pod wpływem nie rozmawiam na "poważne tematy" uważam,że to bez sensu bo wtedy ten ktoś inaczej to odbiera,tak jakby przez ciemne okulary czy czasem kolorowe.

 

Przepraszam jeśli Cię uraziłam,przepraszam :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, a te dropsy co lykam to mi pewnie swiadomoci nie zmieniaja....nie mówiąć juz o tym jak mi sama swiadość zmienia swiadomość....ale co tam....komedia romatyczna dobra a wszyatko....ze tez wczesiej na to nie wpadłam.....ani moja pp. No to ide oglądac. Pa pa

 

-- 28 wrz 2011, 01:30 --

 

buka, pozdrawiam i ja ciebie

 

KeFaS, w koncu jestem kobietą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest tak, że jak coś jest "depresantem" to znaczy, że powoduje depresje :mrgreen:

 

-- 28 wrz 2011, 01:38 --

 

Z Wiki:

Depresanty - grupa środków psychoaktywnych działających depresyjnie na ośrodkowy układ nerwowy (uspokajająco, relaksująco, usypiająco, przeciwlękowo i spowalniająco).

 

Depresanty są często nadużywane (alkohol etylowy jest najpopularniejszym z nich). W dużej dawce mogą powodować utratę świadomości lub nawet śmierć.

 

Nie należy łączyć działania depresantów z objawami depresji, jednej z postaci zaburzeń afektywnych; są to pojęcia niezwiązane ze sobą. Antydepresanty, leki stosowane w depresji nie mają działania antagonistycznego w stosunku do depresantów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×