Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

halenore, tzw. bezstresowe kurwa :evil:

 

-- 14 wrz 2011, 01:29 --

 

Neu(e)rotyk szukasz rusałki w głębinach :?:

To nie ja. Niestety. Do cenotów jeszcze mnie nie zaniosło. Ale kto wie... urlop wypada w listopadzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, nawet nie wiesz, jak czesto mam ochote kopnac kogos w wypiete dupsko jak zawadza mi na drodze...

A ja to wcielam w czyn :twisted: Oszczędzam tylko dzieci i staruszki :twisted::mrgreen:

i następny się znalazł :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani ja już wysiadam. Pani nie dostała kopa, bo starszą była. TYLKO DLATEGO :!:

Idę do kasy z koszykiem, obładowana, a ona pochylona lampi się na półę ze słodkościami. Ten nasz śmieszny sklep zrobili samoobsługowym, przez co zmniejszył się 4-krotnie. Mówię do kobiety "przepraszam", a ona napuszona "proszę", po czym nie przesunęła się na centymetr i dalej w te ciasta jak szpak w gnat :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, takie osoby o jakiej piszesz są do odstrzału, mnie zawsze wnerwia jak jest kolejka do kasy przez stare baby co się 15 minut zastanawiają czy na pewno wszystko mają i co chwila jeszcze coś dorzucają do zakupów, a potem, że jednak nie, no naprawdę można się wkurwić, więc tutaj Cię rozumiem i polecam być wredny dla takich osób to kiedyś zrozumieją, że nie są same na świecie :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dzisiaj same takie akcje miałam. To ktoś stanął na szerokość całego chodnika, następna stara blandyna w ondulacji przy okienku na poczcie 6 osób za nią, a ona telefon odbiera i ch.uj! Gada u dupie Maryni, a wy ludzie czekajcie :!: Plus młoda mamuśka chciała mnie staranować wózkiem w Rossmannie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×