Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, ja tez, ale jak przez ostatnie kilka dni wstawalam o tej porze, bo musialam, to nie czerpalam z tego radosci, raczej dostalam derealizacji :P mam wrazenie, ze w ten sposob skracam sobie dzien, chociaz wiem ze tak naprawde jest to złudne poczucie.

poza tym, skoro jestes rencistka, nalezy Ci sie przynajmniej sen w takim trybie, jaki jest dla Ciebie dogodny i moim zdaniem nie powinnas miec z tego powodu jakiegos poczucia winy etc. no bo kurcze, jak ja bede na rencie, to bede tylko odpoczywac :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ophelia, wiesz, poczucia winy nie mam, ale czas tak szybko mija...trochę szkoda życia. Jeszcze tyle jest do zrobienia, tyle do przeczytania, do obejrzenia...mam już swoje lata, poważnych kilka chorób, itd, itd...

Masz rację, nie będę robiła sobie z tego powodu wyrzutów, to bez sensu jednak :mhm:

 

-- 30 wrz 2013, 02:03 --

 

To prawda, Wasza przyszłość w tym względzie nie wygląda różowo :(

 

-- 30 wrz 2013, 02:06 --

 

Kochani, przyszedł na mnie czas...naprawdę zachciało mi się spać, DOBRANOC więc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, ja też, ale dla reszty krajów rozwiniętych ciekawie też się nie zanosi. Chyba, że myślisz o krajach ze wschodzącymi gospodarkami, mi tam wszystko jedno, mogę i zamieszkać w Nigerii jeśli będzie mi tam lepiej ;)

dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×