Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

BEREWICK. Wierzę,że dasz radę pokonać swój nałóg :) i zamienisz go na coś bardziej pomocnego twojemu ciału. Więc znowu ponawiam moją prośbę nie rób tego co robisz. Objecaj,że już nigdy nie weźmiesz żyletki, ani innego ostrego narzędzia do ręki. Objecaj !? Ja idę może uda mi się zasnąć. A i napisz mi jutro tutaj, albo na pw. Czy nie zrobisz tego więcej daję Ci całą noc na prsemyślenia. Pa,pa. Życzę kolorowych snów i do zobaczenia jutro. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś myślałam podobnie ale to nic nie dało, raz się żyje (chyba-nie wiem czy wierzysz w reinkarnacje) korzystaj z tego. Co ci da karanie samego siebie? Wystarczy, że inni to robią

 

-- 01 lip 2013, 00:28 --

 

próbuj zmienić to za co chcesz sobie dowalić, wtedy wprowadzisz porządek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tak na prawdę można osiągnąć w życiu

Będąc takim leniem i tchórzem jak np. ja - nic.

 

racja unikniesz skrzywdzenia ze strony innych ale nie powiesz, że nie bierzesz pod uwagę tego ile cię może miłych rzeczy z ich strony ominąć przez to, przecież nie każdy jest ch...

Ja też wolę unikać nawet tych domniemanych miłych rzeczy, niż ryzykować.

 

jak najbardziej możecie mnie skrzywdzić słownie

Ja na tym forum kilka razy zostałem mocno urażony (subiektywnie, bo możliwe, że druga strona miała inne intencje). Ale nie informuję o tym, że w jakimś danym momencie poczuje się urażony, bo nie chcę być postrzegany aż jak "jajko".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×