Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

TOMCIO NERWICA. Ogólnie z seriali to oglądałam " Annę German " Żałuję, że się już skończyła, a o tematyce wojennej to była ostatnio " Mała Moskwa" , ale jakoś mi się nie spodobała. A komodiowe to "rodzinkę.pl" i w sumie czasem " Prawo Agaty", a ty? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BEREWICK. Proszę cię nie tnij się. To jest jeden z najgorszych nałogów, sama kiedyś to robiłam i wiem,że to jest totalne bagno i ciężko jest się z tego wyciągnąć. A np. twoje problemy nie wołbyś bardzien rozładować i przemyśleć chodząc na siłownię, bądź uprawiając jakiś sport. O wiele lepiej by ci to na zdrowie wyszło. Ale proszę cię nie TNIJ się !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudek, nie mam na nic siły ani ochoty z resztą na siłowni są ludzie, czyli społeczeństwo, czyli zło i zagrożenie.

 

-- 01 lip 2013, 00:32 --

 

Z resztą spokojnie, dzisiaj się nie potnę, bo już to robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale każdy człowiek jest inny i nie każdy jest zły. Ja w sumie też teraz mogłabym rozłożyć ręce, ponieważ są wakacje i rok temu była bardzo nie przyjemna sytuacja dla mnie przez którą popadłam najpierw w depresję później w nerwicę lękową. I w tej chwili jagby zła passa wraca czuję to po sobie, ponieważ mam znowu lęki boję się nocy i boję się gdy zasnę mogę się nie obudzić itp. Ale staram się z tym walczyć nie ukrywam,że jest ciężko, bo jest. Jest to w sumie spinaczka na Monte Everest bardzo nie bezpieczna, ale wieżę, że dam radę w końcu wejdę na ten szczyt i powiem tak udało się wygrałam. Więc bardzo Cię proszę nie załamuj się i walcz. Wiem co czujesz mówiąc, że nic Ci się nie chce, ale trzeba jakoś to pokonać. Na pewno masz kogoś w życiu dla kogo warto zyć.

 

-- 01 lip 2013, 00:42 --

 

TOMCIO NERWICA. Powiem szczerzę nie zna tych seriali, a jaki to gatunek. Mówisz,że to nie polskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klaudek, niestety społeczeństwo nie nadaje się żebym w nim funkcjonował. To zbyt duża trauma.

 

-- 01 lip 2013, 00:45 --

 

Niech się społeczeństwo stacza bezemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berwick przepraszam, że się wtrącam ale tak czytam i sobie pomyślałam, może dobrym rozwiązaniem na początek dla ciebie byłby np worek treningowy, ławeczka albo coś w tym stylu żeby zamiast cięć zrobic coś co cię zajmie i pozwoli się wyżyc. Szkoda niszczyć swoje ciało w ten sposób a psychiki też to nie uleczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b]klaudek, Ty nie jesteś zagrożeniem. To forum to enklawa zrzeszająca w większości porządnych ludzi.

 

-- 01 lip 2013, 00:51 --

 

ameliaa, robiłem brzuszki, po kilku tygodniach zabrakło mi silnej woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BEREWICK. Jest jeszcze trochę porządnych ludzi na tym świecie.

Co do pomyslu AMELII z workiem trenigowym jest bardzo dobry, bo tu nie chodzi o uprawianie sportu systematycznie chciażby było to bardzo dobrym rozwiązaniem. Tu chodzi bardziej o rozładowanie negatywnych emocji w tym czasie gdy czujesz się zły. To za pewnie masz w tedy dużo energi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co mi daje uderzanie w worek treningowy? To worek ma być ukarany za swoją nieudolność czy ja? Mam worek treningowy i bardziej odpowiednie było by gdyby to on bił mnie.

 

-- 01 lip 2013, 01:03 --

 

Z resztą kiedyś wychodziłem z domu, więc wiem jakie jest społeczeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My ludzie,ja ty,on,ona...my wszyscy tworzymy społeczeństwo i wpływamy na nie,i zwykle jest takie jakim je postrzegamy,aczkolwiek różnie bywa....

Ja jako zło i zagrożenie postrzegam obecność przede wszystkim nastolatków w realu. A w przypadku przeciętnych osób dorosłych mam swobodniejsze podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My ludzie,ja ty,on,ona...my wszyscy tworzymy społeczeństwo i wpływamy na nie,i zwykle jest takie jakim je postrzegamy,aczkolwiek różnie bywa....

Ja jako zło i zagrożenie postrzegam obecność przede wszystkim nastolatków w realu. A w przypadku przeciętnych osób dorosłych mam swobodniejsze podejście.

Bo młodzież w realu to ogromne zagrożenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×