Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, jakie znów piwo? :roll: nie, bo mój jest ten kawałek podłogi i ja bratu mówię, co ma robić :mrgreen: i siostra się nie buntuje, co ma ja mam 15 lat, żeby się buntować :P ja już dojrzała i poważna jestem! brat się przesunie, bo zaraz idzie scooby doo w tv :P:yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, siostra dobrze wie jakie piwo :D mój jest ten kawałek podłogi , brudny więc trzeba coś z tym zrobić :P kobiety nigdy nie dojrzewają ... ale tak swoją drogą to można u nas w sklepie dostać te scooby chrupki ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, siostra dobrze wie jakie piwo :D mój jest ten kawałek podłogi , brudny więc trzeba coś z tym zrobić :P kobiety nigdy nie dojrzewają ... ale tak swoją drogą to można u nas w sklepie dostać te scooby chrupki ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, oddawaj piwo żmijo :P ja mam umyć podłogę ? to niemożliwe gdyż ostatnio łupie mnie w krzyżu :P ja też mam zamiar zostać dzieckiem dlatego żyje beztrosko przed telewizorem :D dla lwa i dla mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, oddawaj piwo żmijo :P ja mam umyć podłogę ? to niemożliwe gdyż ostatnio łupie mnie w krzyżu :P ja też mam zamiar zostać dzieckiem dlatego żyje beztrosko przed telewizorem :D dla lwa i dla mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×