Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, o siema fasolo... braciszku. I jak tam, Irek Cie skopał? Czy może podrapał się tylko po nosie a potem o Ciebie wytarł? xD

 

Monar, no ja bym się go nie podjęła ;) a tym roku też miałam maturę, wybrałam motyw wampira i zdalam na maxa, bo moje egzaminatorki nie były chyba zoorientowane w temacie i nawet nie mogły mi zadać pytań do treści utworów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, no żałuję, że nie wzięłam tematu o wampirach, moja koleżanka wzięła i ładnie zdała... no ale jakoś muszę dać radę. ;) no chyba, że nie dam i będę zdawać za rok, to wtedy już inny temat. ale wolałabym nie. :?

 

-- 09 sie 2012, 01:25 --

 

Locust, no to nie wiem... czas wszystko wyjaśni. bądź cierpliwy w takim razie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Zawsze panią moderator obsypuje komplementami , staram się a póżniej pani moderator mówi , że nie pamięta :P:cry:

Snejana, 8 sierpnia , zapamiętam ten dzień ;) pierwszy raz siostra przyznała , że zrobiłem coś dobrze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Nic o tym nie wiem :-| ... to znaczy flaszkę wypiłem przez przypadek bo pomyliłem butelki , a fajki wypaliłem bo chciałem żeby siostra szybciej rzuciła :cry:

*Wiola*, Starość nie radość :roll:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, jak Ty się o mnie martwisz :D ej ostatnio moja mama (przepraszam, macocha, mama od nas uciekła :P) zrobiła kanapki z rybą i jej jedna spadła z talerza na podłogę, zaczęłam się śmiać jak głupia, bo mi się z Tobą skojarzyło :lol::lol::lol: dobrze, ze w domu już przywykli do moich dziwactw 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, a ja miałam fajną komisję, miłe babki... ale mnie oblały. :lol: tym razem nie idę pomalowana i na pewno nie zakładam obcasów. zakładam balerinki. wygląd wiele robi. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Pewnie odruchowo siostra podniosła , bo ja nigdy po sobie nie posprzątałem :D zresztą dopiero jak doszedłem do pokoju zauważałem , że sama bułka została ;) a ja do siostry dziwactw nie przywykłem , szczególnie jak siostra pomyliła ... i jeszcze woskiem po piła po czym z uśmiechem powiedziała , że lepiej by smakowało z musztardą :zonk::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

późno już, spać mi się zachciało, a jeszcze nie skończyłam dzisiejszej zaplanowanej pracy. muszę się pomęczyć i to skończyć. :?

 

-- 09 sie 2012, 03:14 --

 

eee nikogo nie ma...to ja idę spać też ... na dziś skończyłam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×