Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rusza akcja pt. STOP nerwicy


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bibi, stara wyjadaczka uciekła

Witaj DA :) Uciekłam :) zaglądam tak rzadko bo mam pracę:) poza tym nerwica się rozeszła po kościach. Ale dobrze dajesz sobie radę :) nie narzekaj. wszyscy dajecie sobie radę więc się nie odzywam ...ale zaglądam , zaglądam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jak to wyglada w UK.

Nerwica nie jest problemem dopoki czlowiek jest wstanie wydajnie pracowac.

Taka prawda jest z nami od poczatkow swiata.

Pomoc otrzymuja ludzi ktorzy traca zdolnosc produkcji.

Na swiecie jest za duzo ludzi i otrzymanie pomocy w sytuacji ponizej tragicznej jest trudne.

Opcje sa dwie

-egzystowanie i ciulanie

-szpital i zmiana

Tu dodam ze do ostatniego kwalifikuja sie tylko Ci co upadli najnizej i jako ze Polak prace kradnie to trzeba sie troche uzerac.

Grunt ze to jedyna opcja na intensywana CBT z ERP na SSRI pod nadzorem najlepszych specjalistow na swiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu dodam ze do ostatniego kwalifikuja sie tylko Ci co upadli najnizej i jako ze Polak prace kradnie to trzeba sie troche uzerac.

Teraz to się wkur[ciach]. Polak to ten, co upadł najniżej ? Polak to złodziej ? Kur[ciach], czego tu wśród tych Polaków tutaj szukasz ? Aż Cię ktoś tutaj okradnie ? Czy poużerać się chcesz z Polakami-złodziejami ?

 

* shadow_no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos troche chociaz interesuje sie polityka to wie o co mi chodzi. Kwestia polega na ilosci Polaktow ktora tutaj mieszka. Jako ze stanowimy jedna z podstawowych grup etnicznych budujacych gospodarke tego kraju powszechne jest wsrod Anglikow pojecie ze Polak kradnie prace.

Ludzie sa gorsi i lepsi niezaleznie od rasy czy religi. Nadmierna duma narodowa tez zaleta nie jest i branie kazdego zdania bez zaglebienia sie w sytuacje geopolityczna jest przykre. Teraz tez na talerzu jest sprawa Rumini ktorej panicznie boja sie wyspiarze. Prosze o rozwazenie kontekstu zdania przed analiza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze by tu umiescic perspektywy dla tych ktorzy juz pokonali pierwsze najgorsze objawy nerwicy ale teraz nie wiedza jak maja zyc zeby juz sie nie nerwicowac. chodzi mi o to jak powinno sie podchodzic do pewnych sytuacji zyciowych, jak traktowac porazki, jakich przyjaciol sobie dobierac, jak myslec o sobie itd. tak z psychologicznego punktu widzenia. mozna tez napisac co mowil nam psycholog, moze kazdemu troche co innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×