Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Girl,interrupted

Do admina w sprawie avatara

Rekomendowane odpowiedzi

W jaki sposob mogę wgrac avatara ze swojego komputera? Mimo zmniejszenia( jak w instrukcji, do mniej niz 10 kB w formacie .jpg) nadal zadne zdjecie nie chce sie wgrac....Prosze o info w tej sprawie 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Girl,interrupted, spróbuj wrzucić ten avatar na jakąś stronkę do wrzucania zdjęć i stamtąd wkleić linka w miejscu ustawiania avatara - powinno dzialac:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Np:

http://imageshack.us/

Wrzucasz zdjęcie, naciskasz UPLOAD i czekasz, jak się załaduje, to tam gdzie masz wkleić ścieżkę dostępu do avatara na forum wklejasz link do zdjęcia.

Wklejasz link przy którym będzie pisało:Show image to friends :mrgreen:

I gotowe :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurdee.. probowalam dodac avatar chyba na wszystkie sposoby i nic.Ma wymagane parametry a mimo to nie chce sie wgrac.Probowalam i z komputera i korzystajac z linku zdjecia,ktory wrzucilam na photobucket.

Czy ktos moze mi pomoc ewentualnie wyjasniec- moze ja sie w tym nie lapie :roll:

z gory dzieki za pomoc :mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wyskakuja mi informacje,ze mam zly rozmiar avatara lub przekracza dozwolona wielkosc. Albo cos, ze obrazek ma zle rozszerzenie...jakos tak :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może przekracza lub ma złe rozszerzenie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no przeciez nie pisalabym, ze mam problem z avatarem nie sprawdzajac wczesniej jego dokladnych parametrow...pozmniejszalam do wymaganej rozdzielczosci i nie przekraczal 10kb. No nic. Bede probowac. Moze sprobuje z jakims jeszcze innym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaki typ pliku? Pomniejsz do 9kB i spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najzwyklejszy jpeg. I co jest wlasnie dziwne to ma 7,7 kb czyli teoretycznie powinien bez problemu sie wczytac. Nie wiem, moze cos z nim jest nie tak.

[*EDIT*]

No nic, wybralam inny. Wszystko dzialczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.