Skocz do zawartości
Nerwica.com

Śmiertelne choroby wywołane przez EFECTIN


Kuba-001

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie sobie spokój z tym straszeniem innych.Poczytajcie trochę na forach zagranicznych ale tylko poważne tematy a nie plotkarstwo które dostarcza nam "Fakt" czy inne tego typu gówniane gazety.

A może wogóle nie bierzmy leków?Pozostawmy np. schizofreników beż żadnej pomocy skazując ich na wieczne cierpienie i wróćmy do korzeni czyli elektrowstrząsów oraz lobotomii?

Przynajmniej nie umarliby na ŚMIERTELNE CHOROBY spowodowane przez antydepresanty ;) .

 

Zastanówcię się zanim coś takiego napiszecie.Ja mam na takie posty wyj..ane ale są tu ludzie wrażliwi,którzy mogą sie przestraszyć i wpaść w jeszcze większy dołek niż ten w którym są obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w niemczech ponoć zakaz jest dawania leków czy coś na zaburzenia emojonalne bo właśnie pół narodu bierze to...i bezno też uspokajacze uzależniające...ponoć benzo miał być tylko wydawany podczas operacji czy li przed zabiegiem...a nie tak sobie bo ktoś nerwowy...ale wiadomo nieraz sie nie da bez tabletki wytrzymać...niewiem co do leków powiinni zrobić jakas weryfikacje bo niby sa grupy ale na każdego inaczej działaja i trzeba próbować ,próbowac...innej metody nie ma choć dr amen i badanie spect twierdzi ze łątwiej dobrac leki po tym no ale to melodia przyszłości...bo leki można by brac tylko kurcze czemu one tak mieszają wciaż za dużo skutkó ubocznych itp moim zdaniem...czyli naprawde....ch.....leczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście lekkie przypadki zaburzeń nastroju czy depresji powinny być leczone w pierwszym rzucie psychoterapią.Ale co z osobami,które są w głębszym stanie depresyjnym,cierpią na derealizacje/depersonalicje lub mają objawy psychotyczne?

Mam 28 lat i gdyby nie leki na 99% zakończył bym swój zywot w wieku 23.Nie spierd.lą mi mózgu bardziej niż zrobiła to choroba a co do przyszłości...nie wiem co będzie.Dzięki lekom przedłużyłem swoją marną egzystencję już o dobre kilka lat więc rachunek jest prosty i łatwo mozna wyciągnąć wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×