Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy będzie mi już trudno poznać partnera jak praktycznie same dziewczyny w danych miejscach? Co mam zrobić w tym wszystkim? Proszę o pomoc


Ola_00

Rekomendowane odpowiedzi

Wrażliwość, dążenie do celu( zdobycie tytułu magistra w tym roku, realizowanie kolejnych planów podróżniczych), wyrozumiałość, ambicja, sport( bieganie, siłownia, jazda na rowerze)

 

Włosy kręcone, oczy piękne, wzrost nwm ile mam dokładnie ale ludzie uważają ze mam z 170. 

 

Wiek 24 lata kończę w styczniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ambicja to takie ogólne sformułowanie. W czym się ona przejawia?

 

Magister to zazwyczaj środek do celu, a nie cel sam w sobie. Po co zdobywasz tytuł magistra? Dla rozrywki czy otwiera on przed Tobą jakieś nowe możliwości?

 

Ambicja to bardzo ogólne sformułowanie. Opowiedz więcej w czym ta ambicja się przejawia. Jaki masz plan na przyszłość dla siebie? Plany podróżnicze to chyba rozrywka? Jak widzisz swoją przyszłość zawodową?

 

No i ponawiam pytanie: co możesz wnieść do związku z facetem? Na razie skupiasz się na tym jaka jesteś i jakie masz zalety. Chyba nie chcesz ograniczać swojej roli do obiektu adoracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, postrzeleniec napisał(a):

Ambicja to takie ogólne sformułowanie. W czym się ona przejawia?

 

Magister to zazwyczaj środek do celu, a nie cel sam w sobie. Po co zdobywasz tytuł magistra? Dla rozrywki czy otwiera on przed Tobą jakieś nowe możliwości?

 

Ambicja to bardzo ogólne sformułowanie. Opowiedz więcej w czym ta ambicja się przejawia. Jaki masz plan na przyszłość dla siebie? Plany podróżnicze to chyba rozrywka? Jak widzisz swoją przyszłość zawodową?

 

No i ponawiam pytanie: co możesz wnieść do związku z facetem? Na razie skupiasz się na tym jaka jesteś i jakie masz zalety. Chyba nie chcesz ograniczać swojej roli do obiektu adoracji?

Ambicja jako dążenie do celu.

Magistra chce zdobyć aby znaleźć dobra pracę po swoich studiach.

W związku dla mnie liczy się oparcie, wsparcie w każdych aspektach życiowych, wrażliwość, szanowanie siebie nawzajem, dobroć, wyrozumiałość.

 

Ale nadal boli mnie to

 

  W dniu 10.11.2023 o 10:34, 94. napisał(a):

 

Są, poznałem kiedyś osobiście. 

 

 

Na domiar tego jak byłam w 1 liceum czy 4 lata temu wyjeżdżałam na studia to tata takie rzeczy mi mówił:

Nie powinnam poznawać chłopaka w tym wieku, bo skończę jak kuzynka która mając 16( za 4 miesiące 17 lat miała skończyć) urodziła syna( teraz 19 lat ma) i zatrzymała się przez ciąże na gimnazjum. Jeszcze mnie porównywał z kuzynkami( jedna ma 37 lat i zaszła w ciaze mając 20 lat, druga ma 32 lata i w ciążę zaszła mając 22 lata), które zachodziły w ciążę przed ślubem, że nie mają studiów( obie maturę mają, ale starsza z nich tylko liceum skończyła, młodsza jest po szkole policealnej). Powiedział, że będę tak jak one. Przed wyjazdem na studia powiedział mi jeszcze tak: że nie powinnaś poznawać kogoś w tym wieku, bo skończę jak kuzynka( 30 lat w styczniu będzie miała), którą z mężem przed ślubem zamieszkała( już od razu tata ma te założenia), albo, że skończę jak kuzynka która mając 19 lat zaszła w ciąże przez to nie zdała poprawkowej ustnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2023 o 20:38, postrzeleniec napisał(a):

 Co uważasz, że możesz wnieść do związku?

Bardzo mi się spodobało to pytanie do autorki, myślę, że kiedyś wszystko było prostsze np. wiadomo było, że dziewczyna wnosi krowę, ileś hektarów, komplet srebrnych sztućcy itd ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.11.2023 o 21:10, 123she napisał(a):

Bardzo mi się spodobało to pytanie do autorki, myślę, że kiedyś wszystko było prostsze np. wiadomo było, że dziewczyna wnosi krowę, ileś hektarów, komplet srebrnych sztućcy itd ;D

 

Nie zgadzam się. Moim zdaniem dziewczyna jest w stanie wnieść więcej niż to jakieś zewnętrzne bogactwa. Więcej wiary w siebie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×