Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica natręctw


brak

Rekomendowane odpowiedzi

Wynajmuję mieszkanie parze. Młodzi ludzie mieszkają piętro wyżej. Wcześniej wynajmowali inni ludzie i było tak normalnie. Ta parka większość czasu spędza w domu z małą przerwa jak chłopak wypływa na 2 tygodnie. Dziewczyna praktycznie non stop siedzi w domu. O co chodzi pralka chodzi po kilka razy dziennie 5-6razy w tygodniu. Bardzo mnie to wkurza bo prawie nie ma przerwy w praniu. Dla mnie jest to jakaś choroba psychiczna, bądź właśnie natręctwo. Czy ktoś coś takiego doświadczył. Proszę o radę co z wynajmujacymi zrobić?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze przeszkadza Ci dźwięk pralki czy szkoda ci ilości zużytej wody? Ja wynajmuje kawalerke w bloku w którym wynajmują też inne osoby. Mam swoja pralkę w łazience, ale za scianą jest taka ogólnie dostępna i  też praktycznie ciągle chodzi. Mi to nie przeszkadza za bardzo. Od jak dawna wynajmują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dziewczyna ma OCD to współczuć a nie się wkurzać. Rozumiem, że rachunki są duże, ale dziewczyna nie robi tego specjalnie odczuwa wewnętrzny przymus. Jest to zaburzenie które dosyć ciężko leczyć więc proszę współczuć bo naprawdę ta osoba walczy każdego dnia. I proszę wierzyć, że ta walka jest bardzo trudna. To tak jakbyś ty musiał co chwila sprawdzać żelazko pralkę myć ręce gdyż odczuwasz ogromny lęk. Proszę mi wierzyć, że nie jest to fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2023 o 09:35, Vizyo napisał(a):

Jeżeli dziewczyna ma OCD to współczuć a nie się wkurzać. Rozumiem, że rachunki są duże, ale dziewczyna nie robi tego specjalnie odczuwa wewnętrzny przymus. Jest to zaburzenie które dosyć ciężko leczyć więc proszę współczuć bo naprawdę ta osoba walczy każdego dnia. I proszę wierzyć, że ta walka jest bardzo trudna. To tak jakbyś ty musiał co chwila sprawdzać żelazko pralkę myć ręce gdyż odczuwasz ogromny lęk. Proszę mi wierzyć, że nie jest to fajne.

Hahahah współczuć. Ciekawe czy byś współczuł jakby ktoś ci wiercił na górze kilka razy dziennie. Najłatwiej jest wyznaczać prawidłowe postępowanie w danej sytuacji, ale normalną reakcją każdego człowieka jest zdenerwowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ToddPL napisał(a):

Hahahah współczuć. Ciekawe czy byś współczuł jakby ktoś ci wiercił na górze kilka razy dziennie. Najłatwiej jest wyznaczać prawidłowe postępowanie w danej sytuacji, ale normalną reakcją każdego człowieka jest zdenerwowanie

Sam cierpię na to zaburzenie i wiem jak jest to ciężkie więc naprawdę jeżeli Pan nie wie jak ciężkie jest to zaburzenie to proszę się nie wypowiadać. Można porozmawiać z dziewczyną zapytać ją pomóc wesprzeć doradzić. Słuchawki faktycznie pomogą, ale to jest od niej silniejsze ona nie robi tego po to by robić komuś na złość. To tak jakbyś ty czuł ciągłe napięcie i po powtórzeniu jakiejś czynności by Ci minęło. Nie jest to powód do śmiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafię siedzieć 30 godzin przy komputerze. To może ona ma jakąś relację z pralką. Pralka może nie jest tak inteligenta jak komputer, ale za to kręci się, pierze ubrania, można ją programować. Od dziś kończę z informatyką, zostaję szopem praczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×