Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja napadowo-lękowa w połączeniu z nerwicą


czarnadeprecha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem młodą mamą. Od prawie dwóch lat leczę się na depresję napadowo-lękowa. Niestety od miesiąca mój stan się pogorszył szukam wszędzie pomocy . Jestem załamana bo tylko pieniądze ubywaja z konta a dolegliwości nie ustępują mam wrażenie że nawet się bardziej nasilają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej nie brałem tych leków ale tez mam lęki ostre i spróbuj moze magnezu w pluszu + tabletki magnez+ b6 mi to troche pomaga jeśli chodzi o lęki wiem z czym się miezysz i współczuje nie poddawaj się czarna ..

 

Jeśli o mnie chodzi biore doraźnie leki na lęki z grupy benzodiazepin własnie w tym momencie nie dawno połknałem bo tez odczułem średni lęk,tylko ze ja na tyle spanikowany jestem ze od razu polykam.

 

Jeśli chodzi o zaburzenia lękowe nie chciała byś sprobowac terapii ktora bardzo pomaga na te stany ? 

zdrowiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie próbowałam jednej terapii ale niestety nie trafiła ona do mnie. Totalnie to nie moja bajka. Jakieś cofanie się myślami do bycia w łonie swojej mamy...kosmos ale to nie to, ja potrzebuję komuś się wygadać żeby ktoś pokierował mną jak mam myśleć żeby się nie nakręcać, żeby nie brać wszystkiego do siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci czarna jedno , że wyjście z tego zaburzenia to jest 70/80% psychoterapia poznawczo behawioralna , żeby rozgryźć ten problem i nad nim pracować. A reszta to wspomagacze jak właśnie leki. I leki nie wyleczą cię bo one tylko trochę maskują problem tak, że lepiej walczyć z przyczyną a nie objawami. Szukaj terapeuty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo właśnie chyba wczoraj trafiłam na swoją psychoterapeutkę z powołania:) mam nadzieję że nasza współpraca będzie owocna i że przyniesie pozytywne rezultaty. Ale dzięki kulfon808 bo twój sposób też jakoś działa . Jak czuje że coś jest nie tak biorę szklankę zimnej wody do tego plusz magnez+b6 i jest lepiej 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, czarnadeprecha napisał(a):

Dziękuję Wam bardzo właśnie chyba wczoraj trafiłam na swoją psychoterapeutkę z powołania:) mam nadzieję że nasza współpraca będzie owocna i że przyniesie pozytywne rezultaty. Ale dzięki kulfon808 bo twój sposób też jakoś działa . Jak czuje że coś jest nie tak biorę szklankę zimnej wody do tego plusz magnez+b6 i jest lepiej 🙂

To ja mogę ci jeszcze zaproponować picie melisy, bardzo pomaga. Ja przez pewien czas w ciągu dnia wypijałam nawet z cztery kubki melisy 🙆 tylko dobrze ją parz, tzn zalewasz wodą gotowaną i trzymasz pod przykryciem tak z 10-15 minut. Nie musisz wypijac od razu całego kubka 😉 powodzenia w leczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×