Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też głównie o to chodziło a dokładniej o ucieczkę od problemów,wspomień ... Tylko,że to całkowicie "zabijało" inną nadającą się do zmiany w życiu sprawę ,ale cóż coś za coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczypiorek86, ja nie chcę w ten sposób uciekać, tylko skonfrontować się tym co stanowi dla mnie problem i wywołuje lęki i uznałem, że taki wyjazd to świetna okazja do pracy nad sobą przy jednoczesnym poznaniu kawałka nowego dla mnie świata. Oczywiście od pewnych spraw automatycznie też się w ten sposób ucieka, ale ważne dla mnie jest, żeby doświadczać tego co się chce, a nie ograniczać się samemu z obawy przed stresem.

A Ty teraz myślisz nad powrotem do Polski, czy już na stałe się tam zainstalowałaś? Coś Cię bardzo odrzuca w tym kraju? Czy jest coś co Cię tam trzyma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja też nie chciałam a raczej na pewno nie chciałam,ale byłam juz tak sfrustrowana wszystkim tym co wokół ,ciągłymi wspomieniami i wracaniem do tego co był,mogło by być(tym co m.in.doporowadziło mnie do takiego stanu psychicznego w jakim jeszcze jestem),że nie wiziałam innego wyjścia.Dodam,że miałam zdecydowanie łatwiej jak większośc bo przyjechałam tu na gotowe do rodziców i tak kilka razy zmieniałam decyzje i wracałam;Dziękuje im za to,że pod tym wzgledem są aż za bardzi wyrozumiali(i to jest ten problem ,któego nie mogłam realziować przez chęc zaspokojenia tamtego czyli totalne isamodzielnienie się znów). Na pewno tu nie zostanę na dłużej.Stanę na nogi psychicznie,fizycznie,życiowo i zbieram się do Polski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×