Skocz do zawartości
Nerwica.com

Coś co pomoze


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Opiszę jeszcze raz swój problem, aktualnie jestem na latudzie i hydroxyzinum w dość dużych dawkach. Ale dalej się denerwuje, dużo rzeczy mi przeszkadza, wkurwia mnie. Potrafię zirytować się byle gównem. Chyba nie radzę sobie. Co mam zrobić z tymi nerwami. Cały czas żyje w stresie. Mam już tego powyżej uszu. Czytam książkę, to potrafi mnie zdenerwować styl pisania autora. Szukam odpowiedniego lekarza dla siebie to zawsze coś jest nie tak, a to zdjęcie mi się jego nie podoba, a to nie fajnie odpisuje na komentarze swoich pacjentów i tak zawsze coś mi się nie podoba. Ludzie pomóżcie, już w nic nie wierzę, żadna dobroć na tym swiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzisz do jakiegoś lekarza psychiatry? Jeśli tak to stosujesz się do jego zaleceń? Nikt tutaj nie napiszę ci co masz brać, bo nikt nie zna ciebie, twojego stanu zdrowia itp, i nikt nie jest tutaj lekarzem i nie weźmie odpowiedzialności za to co mogło by się stać z tobą gdyby zaproponował ci leczenie. A jeśli znajdzie się osoba która będzie sugerować ci tutaj sposób leczenia to dostanie ostrzeżenie bądź bana, więc wątpię by ktoś ryzykował. Trzeba iść do lekarza, w tym przypadku psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×