Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpital Warszawa


kulfon888

Rekomendowane odpowiedzi

O IPiN-ie słyszałem dość mieszane opinie, ale szpital wygląda na porządny. Jednak ja w nim nie byłem. Byłem w Tworkowskim i Wolskim. Szpital Tworkowski wg mnie to chyba najgorszy szpital jaki może być, trzeba mieć dużo cierpliwości, by tam wytrzymać, bo w szpitalu Tworkowskim nie ma praktycznie żadnej opieki psychologicznej, nawet osoby po próbach samobójczych są zostawione same sobie, sam byłem świadkiem, jak jeden chłopak próbował się powiesić w izolatce, to personel nie mógł się opanować i chłopak nie dostał żadnej pomocy, a to potrafi okaleczyć na całe życie. Zaś szpital Wolski jest już dużo bardziej profesjonalny, jednak by się tam dostać musisz być z Woli i tylko z Woli, żadna inna dzielnica nie wchodzi w grę. Natomiast IPiN przyjmuje pacjentów wyłącznie z Mokotowa, Wilanowa i Ursynowa. Tworkowski przyjmuje z zachodnich obrzeży Warszawy i okolic. Jeszcze jest Bielański, który chyba tylko Bielany przyjmuje, bo tam jest maluteńki oddzialik psychiatryczny, ale nie dam sobie ręki uciąć, że tylko Bielany. No i jeszcze jest Drewnica, ale tam już się nie orientuję.

 

Ale z własnego doświadczenia bardzo polecam Wolski. Oferują już jakąś tam poradę/opiekę psychologiczną dla osób w kryzysie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo Marku czyli mówisz ze nie mam szans wogole na iPiN ? ja jestem spoza Mazowsza 350 km na poludnie ?

A słyszałeś moze o takim szpitalu w Tarnowie ? https://lukasz.med.pl/oddzialy-specjalistyczne/psychiatryczny/  ponoc najlepszy szpital w PL... 

 

Jaka jest szansa zebym sie dostal do szpitala iPiN jesli jestem spoza Warszawy ? jesli nie da rady to moze Łódź ?? moze tam maja tez dobry szpital

 

O Katowicach i Krakowie nawet niewspominam bo bardzo złe opinie sa o nich ponoc chorych tak samo traktuja jak u ciebie w szpitalu co byles ze pacjenta samobojczego nie pomogli mu, Marek odpiszcie co sądzicie o tym Tarnowie i Łodzi... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kulfon888 napisał:

Jaka jest szansa zebym sie dostal do szpitala iPiN jesli jestem spoza Warszawy ?

Wszystko zależy o którym oddziale myślisz.

Ja np. mam do Wawy 300km, a byłam w IPiN 2 razy, ale tu wiele zależy od tego na jaki oddział chcesz się położyć. Jak na zwykły ogólnopsychiatryczny to marne szanse, że Cię przyjmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2022 o 22:25, kulfon888 napisał:

III Odzial Psychiatryczny Odzial (pododział) F6 

 

Otwarty Oddział Całodobowy dla Zaburzeń Depresyjnych, Lękowych i Zaburzeń Snu z Pododdziałem Diagnostyki Spektrum Autyzmu i Zaburzeń Neurorozwojowych

Wiem co to za oddział. Próbować możesz zawsze, ale nie wiem czy tam przyjmują ludzi spoza Warszawy. Chociaż to jest chyba oddział po części terapeutyczny też z tego co kojarzę także powinni. 

Edytowane przez acherontia styx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×