Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niezobowiązujący seks a coś w stylu poczucia winy


WilczekAwoo

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej to w tym dziale będzie pasować. Nie mam do nikogo pretensji tylko raczej do siebie albo do mojej natury... a więc. Temat chyba trudny.

Nie słyszałem jeszcze żeby chłopak miał z tym problemy, ale ...

Jestem homo. Kiedyś raz się zakochałem, ale zostałem porzucony bez wyjaśnienia. Męczyłem się z tym bardzo, chyba nadal to niesie za sobą skutki ... Od tamtego czasu próbowałem, ale po tym odrzuceniu nic do nikogo nie czułem a mineło już kilka dobrych lat.

Obecnie nie szukam nic na siłe w kwesti związków, ale denerwuje mnie jedna rzecz i w tym własnie główny mój problem.

 

 

 

 

 

Mam spory popęd seksualny i swoje potrzeby. Zdarzało mi się spotykać z kimś na seks, ale po tym osoba stawała się obojętna. Rozumiem to, ale nie rozumiem siebie.

Skoro godzę się na seks dla przyjemności, bez zobowiązań to czemu po tym czuje się źle?

 

Przykładowo. Ostatnio spotkałem się z jednym chłopakiem na seks. Przed tym pisaliśmy kilka dni przez internet. Spotkaliśmy się, pogadaliśmy, poprzytulaliśmy  i .. seks. Po wszystkim on zrobił się senny. Obojętny na mnie. Wiadomo. Też tak miewam, ale potrafie to zignorować. Ja się ubrałem i wyszedłem, bo czułem, że nie jestem tam potrzebny i jeszcze go może niepotrzebnie zdenerwuje.

 

Od dwóch dni czuje się źle. Nie wiem co to za uczucie.

 

Mówiąc ogólnie.

Z jednej strony chce przyjemności i seksu.

Z drugiej strony nie chce związku, bo wiem że nie dam rady się zakochać.

 

A z trzeciej strony jak już mam łatwy seks i cieszę się, że go uprawiam, bo rozładowywuje się to po tym przychodzi taki efekt doła. Trwa juz prawie 2 dni. Nie mogłem spać, myślałem o tym dużo. Nie wiem co robić. To nie jedyny raz. Kiedyś też tak miałem.

 

To wszystko to takie błędne koło w które sam się pakuje.

1. Widzę faceta to oceniam go pod względem "czy ma dużego". Wiadomo też myśle, że oo fajnie kogos poznam, będę miał co robić z tym kims. Wyjde na miasto itd.

2. Jak myśle o jakimś związku, to nie potrafie się zakochać.

3. Dochodzi do seksu i przez mój popęd seksualny raczej nie staram się odmówić.

4. Odczuwam poczucie winy

 

Przecież kazdy normalny facet czy to homo czy to hetero cieszyłby się z łatwego, niezobowiązującego seksu, za który nie trzeba ani płacić ani mieć jakichś konsekwencji.

Tylko ja mam te konsekwencji w postaci tego jak się czuje.

 

 

 

 

Edytowane przez WilczekAwoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając kwestie homo czy hetero to hmmm.... jakby to ująć. Tego typu seks gdzie prawie partnera nie znasz (wyhaczone na potańcówkach pijane panienki, dziwki itp....) właśnie dawały coś w stylu takiego właśnie poczucia. Nie wiem jak to nazwać - poczucie za szybkiej ekspozycji na osobę bez odpowiednich warunków, czy jakiejś minimalnej chociaż mentalnej więzi (?) A potem taki rodzaj niechęci. 

IMO najgorsza forma spuszczania ciśnienia jaka może być, nie lepiej sobie jakiegoś fuck frienda poznać? W końcu geje nie mają z tym problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chcesz tak w głębi być w związku? Albo żeby chociaż ktoś potraktował Cię z szacunkiem, a nie, że szybki seks i nara. To raczej zrozumiałe i niedziwne, że możesz czuć się źle.

 

W dniu 16.09.2022 o 22:06, WilczekAwoo napisał:

Od tamtego czasu próbowałem, ale po tym odrzuceniu nic do nikogo nie czułem a mineło już kilka dobrych lat.

(...)

Z drugiej strony nie chce związku, bo wiem że nie dam rady się zakochać. 

(...)

2. Jak myśle o jakimś związku, to nie potrafie się zakochać.

 

Myślisz, że to wynika z odrzucenia czy może po prostu tak masz, że rzadko się zako/cenzura/esz? Jeśli to drugie, to poczytaj o aromantyczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×