Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
oko.grzegorz

OT

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, oko.grzegorz napisał:

Teraz np lęk jeszcze teoche jest. Ale w glebi jakbym sie nieco lepiej czuł...

A wziales dzisiejsza dawke?No wlasnie z ta Sertra tak dziwnie,nigdy nie wiadomo co dzien przyniesie.Ja tez dzis jeszcze az takiego pobudzenia jak wczoraj nie odczuwam ale wiem ze to sie moze szybko zmienic z ta sertra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Lucy32 napisał:

A wziales dzisiejsza dawke?No wlasnie z ta Sertra tak dziwnie,nigdy nie wiadomo co dzien przyniesie.Ja tez dzis jeszcze az takiego pobudzenia jak wczoraj nie odczuwam ale wiem ze to sie moze szybko zmienic z ta sertra.

Ja dzis 8dzien na dawce25mg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powinnas chyba juz zwiekszyc do 50 mg...ale to luzne gdybanie , oczywiscie po uprzednim skonsultowaniu z lekarzem 🙂 dlstego masz wahania nastrojow mi sie wydaje bo to malutka dawka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, oko.grzegorz napisał:

Powinnas chyba juz zwiekszyc do 50 mg...ale to luzne gdybanie , oczywiscie po uprzednim skonsultowaniu z lekarzem 🙂 dlstego masz wahania nastrojow mi sie wydaje bo to malutka dawka...

Taki mialam zamiar ,ale lekarz wczoraj kazal brac jeszcze tydz 25mg,pewnie chce mnie przygotowac na wyzsza dawke ale ja i tak jak cos to doloze tylko 12,5mg na poczatek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, oko.grzegorz napisał:

Ja bralem 10 mg citalu przez 2 miechy z rana to wieczorem dopiero sie spkkojniejszy czulem...

Ja na esci to rano tez sie trzeslam,nawet bylam nerwowa i opieprzylam przez to swoja kolezanke za nic bo mnie denerwowala po prostu,i potem zrozumialam ze to przez lek ktory wywolal u mnie takie podraznienieI wogole wszystko mnie bolalo i spiete miesnie mialam ,szyja i kark bolal codziennie jakbym krzywo spala na poduszkach cos podobnego,ale najbardziej mnie wkurzalo i chyba dlatego zrezygnowalam ,ze mi zatoki sie zatykaly a ja i tak zawsze mialam z nimi problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, oko.grzegorz napisał:

Ale ty tez bierzesz 25ke prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, oko.grzegorz napisał:

Tak...widze ze moglem zaczac jeszc,e nizej od 12,5 ale coz ...

Przynajmniej bedziesz do przodu,25 wyzszy Level,ja sie dziwie jak ludzie tu na 100wchod,a a ja mam problem na njnizsza terapeutyczna 50,wspinam sie jak na Mount Everest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, oko.grzegorz napisał:

Nie no kurde powiem Ci ze widze roznice... Bede brał dalej ten lek. Wlssnie ide lykne kolejna tablwtke

Heheh to bierz,zobaczymy co nam dzis zafunduje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Lucy32 napisał:

Spokojnie,to mala wymiana poglądów ,ja i tak grzecznie slucham sie mojego doktorka a tutaj szukam tego czego on mi nie powie.🤗

My jesteśmy spokojni, to Wy się macie uspokoić, z drugiej strony to trzeba być kompletnym kretynem, aby opierać się na dawkowaniu innych pacjentów/osób zaburzonych z Forum, dlaczego aż takie słowa? a dlatego, że każdy przypadek jest inny, i to mocno indywidualna sprawa każdego jednego przypadku, samoleczenie na tym Forum nie jest tolerowane, i jest i będzie piętnowane, do bana włącznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cholera zaluje ze w lipcu nie zaczalem brac tego leku. Zaluje przeogromnie ..ehhh trudno. Zdecydowanie spokojniejszy sie czuje. Serce bije szybciej , lepsze krazenie mam. Zaczyna mi sie chciec w koncu wszystko. Tylko pewnie libido mi wykasuje do konca a po citalu i tak obnizone...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, oko.grzegorz napisał:

Cholera zaluje ze w lipcu nie zaczalem brac tego leku. Zaluje przeogromnie ..ehhh trudno. Zdecydowanie spokojniejszy sie czuje. Serce bije szybciej , lepsze krazenie mam. Zaczyna mi sie chciec w koncu wszystko. Tylko pewnie libido mi wykasuje do konca a po citalu i tak obnizone...

6 minut temu, oko.grzegorz napisał:

Cholera zaluje ze w lipcu nie zaczalem brac tego leku. Zaluje przeogromnie ..ehhh trudno. Zdecydowanie spokojniejszy sie czuje. Serce bije szybciej , lepsze krazenie mam. Zaczyna mi sie chciec w koncu wszystko. Tylko pewnie libido mi wykasuje do konca a po citalu i tak obnizone

8 minut temu, oko.grzegorz napisał:

Z tym libido to chyba duzo ludzi ma problem po lekach.Niestety cos za cos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, serotoninowiec napisał:

Forum o lekach a nie można pisać o lekach , głupota nie zna granic. To jest tylko i wyłącznie wymiana zdań.

To jeszcze nic. Ja kiedys 50 razy upieralem sie ze mam depresje a pewna pani psychiatra w skierowala mnie pisemnie do kliniki nerwic w uzasadnieniu wpisujac ze mam nerwice a nie depresje. Terapia polegala glownie na psychoterapii. Temat leków był...zabroniony 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, oko.grzegorz napisał:

Heh no teraz minęły mi praktycznie wcale lęki ale wiem ze i tak pewnie uderzą znowu.

Boże jaki bystry umysł , dawno takiego nie miałem 🤣

Hehehe moze ty co innego wziales przez pomylke😆

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucy32 napisał:

Hehehe moze ty co innego wziales przez pomylke😆

Świetne działanie. Ciekawe do kiedy to dobre samoppczucie sie utrzyma...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi