Skocz do zawartości
Nerwica.com

OT


oko.grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, oko.grzegorz napisał:

Teraz np lęk jeszcze teoche jest. Ale w glebi jakbym sie nieco lepiej czuł...

A wziales dzisiejsza dawke?No wlasnie z ta Sertra tak dziwnie,nigdy nie wiadomo co dzien przyniesie.Ja tez dzis jeszcze az takiego pobudzenia jak wczoraj nie odczuwam ale wiem ze to sie moze szybko zmienic z ta sertra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucy32 napisał:

A wziales dzisiejsza dawke?No wlasnie z ta Sertra tak dziwnie,nigdy nie wiadomo co dzien przyniesie.Ja tez dzis jeszcze az takiego pobudzenia jak wczoraj nie odczuwam ale wiem ze to sie moze szybko zmienic z ta sertra.

Ja dzis 8dzien na dawce25mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, oko.grzegorz napisał:

Powinnas chyba juz zwiekszyc do 50 mg...ale to luzne gdybanie , oczywiscie po uprzednim skonsultowaniu z lekarzem 🙂 dlstego masz wahania nastrojow mi sie wydaje bo to malutka dawka...

Taki mialam zamiar ,ale lekarz wczoraj kazal brac jeszcze tydz 25mg,pewnie chce mnie przygotowac na wyzsza dawke ale ja i tak jak cos to doloze tylko 12,5mg na poczatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, oko.grzegorz napisał:

Ja bralem 10 mg citalu przez 2 miechy z rana to wieczorem dopiero sie spkkojniejszy czulem...

Ja na esci to rano tez sie trzeslam,nawet bylam nerwowa i opieprzylam przez to swoja kolezanke za nic bo mnie denerwowala po prostu,i potem zrozumialam ze to przez lek ktory wywolal u mnie takie podraznienieI wogole wszystko mnie bolalo i spiete miesnie mialam ,szyja i kark bolal codziennie jakbym krzywo spala na poduszkach cos podobnego,ale najbardziej mnie wkurzalo i chyba dlatego zrezygnowalam ,ze mi zatoki sie zatykaly a ja i tak zawsze mialam z nimi problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera zaluje ze w lipcu nie zaczalem brac tego leku. Zaluje przeogromnie ..ehhh trudno. Zdecydowanie spokojniejszy sie czuje. Serce bije szybciej , lepsze krazenie mam. Zaczyna mi sie chciec w koncu wszystko. Tylko pewnie libido mi wykasuje do konca a po citalu i tak obnizone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, oko.grzegorz napisał:

Cholera zaluje ze w lipcu nie zaczalem brac tego leku. Zaluje przeogromnie ..ehhh trudno. Zdecydowanie spokojniejszy sie czuje. Serce bije szybciej , lepsze krazenie mam. Zaczyna mi sie chciec w koncu wszystko. Tylko pewnie libido mi wykasuje do konca a po citalu i tak obnizone...

6 minut temu, oko.grzegorz napisał:

Cholera zaluje ze w lipcu nie zaczalem brac tego leku. Zaluje przeogromnie ..ehhh trudno. Zdecydowanie spokojniejszy sie czuje. Serce bije szybciej , lepsze krazenie mam. Zaczyna mi sie chciec w koncu wszystko. Tylko pewnie libido mi wykasuje do konca a po citalu i tak obnizone

8 minut temu, oko.grzegorz napisał:

Cholera zaluje ze w lipcu nie zaczalem brac tego leku. Zaluje przeogromnie ..ehhh trudno. Zdecydowanie spokojniejszy sie czuje. Serce bije szybciej , lepsze krazenie mam. Zaczyna mi sie chciec w koncu wszystko. Tylko pewnie libido mi wykasuje do konca a po citalu i tak obnizone...

Z tym libido to chyba duzo ludzi ma problem po lekach.Niestety cos za cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, serotoninowiec napisał:

Forum o lekach a nie można pisać o lekach , głupota nie zna granic. To jest tylko i wyłącznie wymiana zdań.

To jeszcze nic. Ja kiedys 50 razy upieralem sie ze mam depresje a pewna pani psychiatra w skierowala mnie pisemnie do kliniki nerwic w uzasadnieniu wpisujac ze mam nerwice a nie depresje. Terapia polegala glownie na psychoterapii. Temat leków był...zabroniony 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×