Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natręctwa - prostytucja


Borys91

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio ciągną się za mną myśli, że może mam dziecko z prostytutką, ale o tym nie wiem. Miałem w przeszłości spotkania z prostytutkami, ale wszystkie były w zabezpieczeniu więc szansa chyba niewielka na ciążę. To jest trochę podobnie jak ktoś uprawia jednorazowy seks z osobą przypadkowa gdzieś poznaną  Taka osoba teoretycznie też mogłaby mieć takie wątpliwości, a nawet większe bo chyba prostytutki lepiej się zabezpieczają. Przechodząc do sedna to zastanawianie się nad tym chyba nie ma sensu? Ponadto pewnie połowa mężczyzn mogłaby mieć takie rozkminy, ale nie analizują tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pełną rację, nie ma co się zadręczać niepotrzebymi myślami. Gdyby wszyscy mężczyźni mający kontakt z prostytutkami mieli się zadręczać "a może wpadłem i mam dziecko" to prostytutki by zbankrutowały. Większość prostututek bierze tabletki przed i po więc nie ma co o tym myśleć.  

Miłej środy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2021 o 21:30, Gombao33 napisał:

Masz pełną rację, nie ma co się zadręczać niepotrzebymi myślami. Gdyby wszyscy mężczyźni mający kontakt z prostytutkami mieli się zadręczać "a może wpadłem i mam dziecko" to prostytutki by zbankrutowały. Większość prostututek bierze tabletki przed i po więc nie ma co o tym myśleć.  

Miłej środy!

Założyłeś konto, żeby napisać specjalnie tę jedną odpowiedź? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2021 o 21:30, Gombao33 napisał:

Masz pełną rację, nie ma co się zadręczać niepotrzebymi myślami. Gdyby wszyscy mężczyźni mający kontakt z prostytutkami mieli się zadręczać "a może wpadłem i mam dziecko" to prostytutki by zbankrutowały. Większość prostututek bierze tabletki przed i po więc nie ma co o tym myśleć.  

Miłej środy!

słyszałeś o czymś takim jak antykoncepcja? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, KoalaLala napisał:

słyszałeś o czymś takim jak antykoncepcja? XD

Raczej o to nie chodzi. O natrętne myśli. Lęki. 

Do prostytutki bez gumy nie podchodź, plus ona ma jeszcze tabletki i w razie co aborcja. To jest biznes i "pracownik" musi być zdrowy i gotowy do pracy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2021 o 15:37, madmax6 napisał:

Raczej o to nie chodzi. O natrętne myśli. Lęki. 

Do prostytutki bez gumy nie podchodź, plus ona ma jeszcze tabletki i w razie co aborcja. To jest biznes i "pracownik" musi być zdrowy i gotowy do pracy. 

nie o to mi chodziło. Przyczepiłam się stwierdzenia 'prostytutka bierze tabletkę po'. Prostytutki nie biorą tabletek po każdym kliencie, tylko hormony. No chyba, że pracują raz na pół roku, to może;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×