Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aseksualizm


Pietrzyka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ten problem. Obawiam się,że jestem totalnie aseksualna bo ogólnie nie chce mi się seksu. Nawet nie mam ochoty na masturbację.... Po prostu seks przestał dla mnie istnieć. I to jest dziwne bo nie ma ku temu powodów. Robiłam sobie na przykład badania hormonalne i wszystko jest ok. Stresu nie mam zbytnio ;/ Już sama nie wiem co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Pietrzyka napisał:

Mam ten problem. Obawiam się,że jestem totalnie aseksualna bo ogólnie nie chce mi się seksu. Nawet nie mam ochoty na masturbację.... Po prostu seks przestał dla mnie istnieć. I to jest dziwne bo nie ma ku temu powodów. Robiłam sobie na przykład badania hormonalne i wszystko jest ok. Stresu nie mam zbytnio ;/ Już sama nie wiem co robić

Piszesz, że seks przestał istnieć, czyli kiedyś istniał ? Jesteś w stanie znaleźć moment kiedy zniknął i jakąś przyczynę- zdarzenie, choroba, cokolwiek? Bierzesz jakieś leki, które mogą spowodować spadek libido ? Może wizyta u seksuologa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem? Mnie jak nie chce się jeść to nie jem. Zauważam co raz to,,nową" osobę na forum z problemem seksualnym która oczekuję diagnozy i recepty (to najbardziej) oraz najlepiej poprowadzenia leczenia. Leczenia którego nie potrzebuje zazwyczaj. 

Edytowane przez Chorujacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, to tak jakby chcieć pepsi tylko dlatego że stoi na sklepowej półce- notabene miałem tak, siła reklamy. Jeśli nie czerpiesz w tej swerze przyjemnosci to szukaj jej gdzieś indziej. Proste. Wiele osob na tym swiecie zawiodło sie sexem. Ostatecznie sex jest jak jazda na rowerze, a widziany odpowiednio, to pocieranie wrażliwych punktów fizycznych z odrobiną mazi i glutów, czym sie przejmować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam sie masturbować ale nie mam również i ochoty na to. Może po prostu zrobiła się ze mnie jakaś zimna ryba? Rozmawiałam o tym szczerze z mężem i mamy umówioną wizyte u seksuologa ale dopiero za dwa tygodnie. Zabawek erotycznych dużo nie testowaliśmy ( mamy jeden wibrator). Nie czuliśmy po prostu takiej potrzeby a do sex shopu stacjonarnie średnio chce nam sie iść ( raz byłam jako jeszcze bardzo młoda dziewczyna i średnio nam się tam podobało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×