Skocz do zawartości
Nerwica.com

PRZESTRZEGAM-NIE ZMARNUJCIE SOBIE ŻYCIA!!


Tunia03

Rekomendowane odpowiedzi

Inteligencję należy udowodnić, a nie chwalić się nią

 

Proszę bardzo:

 

pewien Polak powiedział "wszyscy Polacy kłamią" - kłamał czy mówił prawdę? :D

 

ps. będę jechał po lekarzach którzy widząc np mocno zaawansowane hashimoto czy toczeń układowy zdiagnozowali nerwicę. Żadne piski, płacze ani tupanie nóżkami tego nie zmieni. Sorki, ale mamy w kraju kompletną paranoję - ludzie dziękują lekarzom za to, że ci w ogóle raczą wykonać swoją pracę, w Polsce liczba udowodnionych błędów w sztuce lekarskiej jest dziesiątki razy niższa niż za granicą... sorki, ale stosunek społeczeństwa do lekarzy nie bierze się znikąd, ogromy odsetek to zwykłe konowały które dostały dyplom z punktów za pochodzenie społeczne a obecne prawo nie pozwala ich wykopać ze stołków, chociaż w innym kraju już dawno zgniliby w więzieniu. I nie, nie pojechałem teraz po "wszystkich lekarzach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inteligencję należy udowodnić, a nie chwalić się nią

 

Proszę bardzo:

 

pewien Polak powiedział "wszyscy Polacy kłamią" - kłamał czy mówił prawdę? :D.

 

:D :D :D Jakżeś taki mądry to powinieneś sam wymyślić dla Niej zagadkę, a nie posłużyć się gotowcem (paradoks kłamcy)

 

A tak na poważnie to lekarze za często popełniają błędy, wiem bo ktoś mi BARDZO bliski zmarł w następstwie błędu lekarskiego, poszedł do szpitala aby walczyć o zdrowie, a został zabity pewnie nieumyślnie, ale co z tego? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×