Skocz do zawartości
Nerwica.com

najlepsze leki likwidujące objawy somatyczne


grzegorz29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam borykam się z nerwicą oraz delikatną fobią społeczną. W przypadkach nieprzewidzianego zagrożenia zawsze mój organizm reaguje w ten sam sposób a więc w milisekundzie odczuwam promieniujące mrowienie w splocie słonecznym co przechodzi później w silny brak tchu, szybkie bicie serca, niemożność wypowiedzenia słowa. Po kilku minutach nerwy znajdują ujście w oczach które stają się świecące/szkliste.  Z racji, że nie jestem w stanie przewidzieć niektórych sytuacji czy dobrym lekiem będzie betabloker propranolol ? Miewam też częste drżenia rąk samoistne oraz w wyniku fobii społecznej bardzo częstą uciążliwą podczas mówienia suchość w ustach oraz samych ust. Biorę parogen. Brałem już we wszystkich możliwych dawkach najlepiej działa na mnie 10mg lecz suchość w ustach cały czas występuje. Jakieś podpowiedzi, sugestie? Zaznaczę, że pytam o LEKI nie o terapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, grzegorz29 napisał:

Swoje mądrości to możesz wylewać sobie w domu. Zadałem konkretne pytanie i oczekuje konkretnej odpowiedzi. Nie masz nic ciekawego do napisania nie pisz 

Grzeczniej mozy by tak bo się zagalopowałeś. Zreszta popieram takie rzeczy najlepiej konsultować z lekarzem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, grzegorz29 napisał:

Swoje mądrości to możesz wylewać sobie w domu. Zadałem konkretne pytanie i oczekuje konkretnej odpowiedzi. Nie masz nic ciekawego do napisania nie pisz 

 

Przykro mi, że moja odpowiedź Cię uraziła. Mam nadzieję, że jesteś milszy dla ludzi, którym w realnym świecie zależy na Twoim zdrowiu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×