Skocz do zawartości
Nerwica.com

kosz


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym usuwaniem kont, to jest często tak na forum, że jak komuś się na forum przestaje podobać, ktoś się obraził, właśnie uległ emocjom, wtedy już nie ma chęci dalej przebywać na forum.

Trochę mnie to też nie dziwi, bo jeżeli są osoby źle traktowane na forum, atakuje się takie osoby niesłusznie, w różnych tematach, to mają już dość przebywania na takim forum.

Taka sytuacja panuje na wielu forach, czasami za przyzwoleniem samych Administratorów i Moderatorów.

 

A właśnie, fora psychologiczne są specyficzne, bo wiadomo z jakimi problemami się zmagają najczęściej forumowicze na tego typu forach i często może dochodzić, czy też dochodzi do: obrażania innych forumowiczów na postach. Do niewłaściwego odzywania się, do konfliktów, co też powoduje to, że nawet osoby na forum niewinne, które same są niesłusznie atakowane mogą otrzymywać ostrzeżenia, a nawet BANY.

Ja miałem taką sytuacje na innym forum o samotności, gdzie, udzielając się w tematach, zaczęła się moich postów, bez powodu czepiać jakaś dziewczyna, która wręcz nawet była chamska w swoich wypowiedziach.

Kiedy jej na to zwracałem słuszną uwagę, to jej nie ukarano ostrzeżeniami, tylko mnie.

 

Ona była niewinna, ale to Ona się zaczęła mnie czepiać o bzdury i się do tego nie chciała przyznać.

 

I to było za przyzwoleniem ADMINISTRACJI, bo wiedział dobrze, "ADMIN", że to ona się zaczęła tak zachowywać, ale olał to.

 

Więc są osoby, które mają dosyć przebywania na forach, na których nie ma dobrej, poprawnej atmosfery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×