Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pogrzeb


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wracając do domku z pracki zobaczyłam leżącego na chodniku człowieka. Zatrzymałam się i podeszłam, na szczęście żył - był tylko zalany w trupa :? Szturchłam go i się ocknął ale nie zamierzał sobie przerywać. Podjechałam do sklepu obok i spytałam, jak długo tam już leży i czyby nie wezwać jakąś Miejską czy pogotowie, a oni mi - od dwóch godzin i po co :?::? W międzyczasie przejechało parę aut i nikt się nie zatrzymała - mieli tylko niezły ubaw :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są bezduszni nikt się nie zainteresuje leżącym czlowiekiem....a zresztą nawet jak jest pijany to co z tego ...przecież moglo mu coś być...

Ja miałem podobna sytuacje w pociagu,facet który był w rzędzie obok mojego leżał nieruchomo

zawołałem innego gościa żeby mi pomogł coś z nim zrobić to on podszedł do niego powiedział że jest pijany bo cuchnie od niego i zostawil mnie z tym gościem...na szczęście coś tam mamrotał ten co był pod wpływem więc doszłem do wniosku że śpi i nic mu nie jest....ale przez to że sobie usnął zamiast na swoją stacje pojechał 60 km dalej,\\\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wracając do domku z pracki zobaczyłam leżącego na chodniku człowieka. Zatrzymałam się i podeszłam, na szczęście żył - był tylko zalany w trupa :? Szturchłam go i się ocknął ale nie zamierzał sobie przerywać. Podjechałam do sklepu obok i spytałam, jak długo tam już leży i czyby nie wezwać jakąś Miejską czy pogotowie, a oni mi - od dwóch godzin i po co :?::? W międzyczasie przejechało parę aut i nikt się nie zatrzymała - mieli tylko niezły ubaw

 

W mojej okolicy śpiące żule to normalka, ja też się nimi nie przejmuje. Może jestem bezduszny, ale oni od rana siedzą pod sklepem i chleją, zachowują się prymitywnie przeklinają, głównie dziewczyny komentują("a ta ma fajną dupe"), niszczą przystanki, załatwiają swoje potrzeby w miejscach publicznych, pijani jeżdżą autobusem, wielu z nich to po prostu złodzieje- niektórzy siedzieli z tego powodu w więzieniu. Sam nawet widziałem jak z mojego ogródka jeden żul kradł warzywa, ale go pogoniliśmy za to. Wyrzucają śmieci, w okolicy jest pełno pustych butelek i kartonów po tanich winach/piwach/wódkach. Jeszcze się przejmować takimi ludźmi...To nie na moje nerwy. Z tym nic nie da się zrobić, oni od lat chleją i tego już nie zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screat pracujesz jako lekarz albo ratownik?taki maly ot;)

Chociaż uważam że każdy powinien przejść obowiązkowe szkolenie z pierwszej pomocy, dobrze że chociaż kierowcy przechodzą...

 

 

ale wiesz jak to jest na kursach :roll: Miałam kurs RKO w szkole i na kursie prawa jazdy i nic konkretnego nie nauczyli. Niby wiem co jak robić, ale chyba bym spanikowała.

A o pijakach to już nie wspomnę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem bezduszny

Nie jesteś.

 

Kumpel kiedyś grał na cmentarnym (dworzec centralny :)), trochę opowiadał o środowisku tamtejszych żuli, trochę też sam poznałem. Im się już nie pomoże, oni sami nie chcą sobie pomóc.

 

ale wiesz jak to jest na kursach :roll:

Wiem niestety... Dlatego najlepiej chyba samemu zainteresować się tematem.

 

A na prawku u nas nawet sporo było mówione, przyjechał ratownik zrobić wykład i ogólnie ciekawie opowiadał, trochę ze swojej praktyki itd.

 

ale chyba bym spanikowała.

Tego nie możesz wiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×