Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie będzie gorzej.

 

No ale ja podejrzewam, że większość lasek nie wie co to diesel.... Serio pytam...

 

diesel to auto na, potocznie mówiąc na ropę, napęd na gaz to zupełnie co innego, na benzynkę to jeszcze inna para kaloszy.

o ile w przypadku benzyny i gazu zazwyczaj zastosowanie jest w jednym samochodzie, tak w przypadku ropy czyli diesla jest nie możliwe łączenie tych dwóch paliw gdyż są to silniki wysokoprężne trzeba by się zagłębić w kwestie techniczne (konstrukcyjne).

 

jeśli chodzi o zmianę biegów tutaj także inaczej to wygląda w przypadku benzynki a inaczej w dieslu, głównie chodzi oczywiście kolejność jest taka sama, jednak sama częstotliwość zmiany trochę inna, zależy to od wskaźników wysokości obrotów umieszczonych na desce rozdzielczej.

ale z reguły większość kierowców nie spogląda na zegary, robi to automatycznie na słuch

Jak zaczyna Ci autko po prostu zbytnio wyć, to jest sygnał że trzeba zmienić bieg. Piąty bieg raczej ma zastosowanie ze względu na ekonomię i używa się go głównie w na długich odcinkach drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałam się po pachy gdy dobiegałam do autobusu. Co prawda skręciłabym sobie nogę w kostce,wylądowałabym w błocie i kałuży, zdarłabym gacie,uderzyłabym głową o beton ale nie mogłam sie sobie nadziwić jak z tego wyszłam cało i dałam rade wylądować telemarkiem. :lol:

 

 

 

Lubisz wietrzyć pościel na mrozie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vi., zadając pytanie personalnie do kogoś blokujesz temat :)

 

A Basia pewnie tak myśli z tych samych powodów z których Ty sie izolujesz od ludzi w realu .

 

Lubisz faworki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×