Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to możliwe?


AnitaH

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to możliwe żeby bol brzucha pod żebrami a później ból brzucha w okolicy prawego jajnika plus ból żołądka był spowodowany nerwica? Zaczęło się wszystko od bólu brzucha i zaczęłam się tym bardzo denerwować... Przez pierwszy tydzień bagatelizowalam ból - myślałam że zaraz przejdzie. Potem zaczęłam się bardzo martwić. Tomografia jamy brzusznej  i miednicy też. Badania krwi na trzustki wątrobę też ok. Co to może być? Bardzo się martwię. Biorę nexpram i miansec na noc  już 1,5 miesiąca i nic nie pomaga.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. 

Ja od września 2019 czuje permanentny ból pod mostkiem, który od jakichś 2 miesięcy zaczął promieniować pod lewe zebra, jelita i ogólnie wszystkie bebechy. 

Budzę się w nocy i nie mogę spać, bo ból w różnych miejscach brzucha jest tak uciążliwy. 

No a pod koniec 2019 zrobiłem wszystkie badania od opukiwania brzucha przez gastrologa, przez usg, do gastroskopia i ku wielkiemu zaskoczeniu - Nic nie wyszło 😲🤷‍♂️ 

Codziennie się mecze z permanentym bólem brzucha, żołądka, jelit, wzdęciami, uczuciem balona w brzuchu, oczywiście pójdę do gastrologa jeszcze raz, jak się sytuacja koronawirusowa uspokoi, ale na 95 procent jestem pewny, że to nerwica wegetatywna. Jak się zacząłem lepiej psychicznie czuć, to zacząłem odczuwać te bóle ze zdwojoną siłą.

 

Podsumowujac, uważam, że tak, to efekt nerwicy. No ale mimo wszystko warto, żebys sobie sprawdziła, co i jak, bo lepiej dmuchać na zimne. 

 

Aha, nie biorę żadnych psychotropów, wiec jeśli zacznę, to może te bóle ustąpią. 

 

Pozdro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×