Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Bartek1998

Rozstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Nie będę owijał w bawełne jest ze mną bardzo źle.Nie chcę tutaj opisywać wszystki ego.Tylko w jednym wielkim skrócie. Mieszkam w Szczecinie ona w Bydgoszczy.Ja mam 20 lat ona 17.Najpierw było pół roku przyjaźni później 1 rok i 3 miesiace zwiazkuTo było wspaniałe.Miałem gdzieś hajs który wydawałem na bilety.Wszystkie prezenty,wyjazdy,hotele.Nic dla siebie nie robiłem tylko dla nas i dla niej.Ona tu była może tylko kilka razy.Mam w domu kiepsko i ona była dla mnie wszysktim.Zostawiła mnie tydzień temu bo się jej znudziłem.Nie było innego powodu.Latałem za nią próbowałem wszystko naprawić.Mam pociętą całą reke.5 dni temu miałem próbę samobójczą.A 2 dni temu wziąłęm jakiś mocny narkotyk. i miałem taki zjazd że wylądowałem na sorze.Nie mam z nią kontaktu od tygodnia.Poblokowany wszędzie.Nie wiem co robić 2 razy już byłem bliski śmierci.Nie umiem być w życiu sam a boję się że już nigdy nic dobrego mnie nie czeka.Wybaczcie brak interpunkcji ale nie jestem w stanie pisać teraz w ładzie i składzie.Samotność mnie zabija boję się, że juz zawsze będę sam.A nie umiem żyć sam.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idź do psychiatry, koniecznie, jak najszybciej, porozmawiaj z kimś bliskim, opowiedz o tym. Dasz radę, teraz może się wydawać, że świat się skończył, ale tak nie jest, szukasz pomocy, zależy Ci, zadbaj koniecznie o siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bartek1998 koniecznie zgłoś się do lekarza, najlepiej lekarza psychiatry, bo to, o czym piszesz jest co najmniej niepokojące. Lekarz Ci pomoże w przejściu tych trudnych dla Ciebie chwil, a jednocześnie zadba o Twoje bezpieczeństwo. Tak, jak napisała @Aurora88 - jeszcze będzie dobrze (chociaż wiem jak bardzo trudno uwierzyć w to w Twoim aktualnym stanie), musisz tylko dać sobie czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy istnieje jakakolwiek chociaż malutka szansa, że nie spędzę tego życia sam i poznam kogoś kogo pokocham jeszcze tak jak kochałem ją?Ja ją tak kochałem,że wytatuowałem sobie nawet naszą date na nadgarstku kiedyś dawno temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bartek1998 oczywiście, że jest taka szansa. Nawet bardzo duża. Jesteś jeszcze bardzo młody (obstawiam, że rok w Twoim nicku to rok urodzenia), także sporo życia przed Tobą i sporo poznanych osób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Bartek1998 napisał:

Dokładnie mam 20 lat.

Także zobacz ile jeszcze czasu przed Tobą- na pewno znajdziesz jeszcze kobietę, którą pokochasz i która pokocha Ciebie. Ważne teraz żebyś o siebie zadbał. Lekarz Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Bartek1998 napisał:

A czy istnieje jakakolwiek chociaż malutka szansa, że nie spędzę tego życia sam i poznam kogoś kogo pokocham jeszcze tak jak kochałem ją?Ja ją tak kochałem,że wytatuowałem sobie nawet naszą date na nadgarstku kiedyś dawno temu.

Powiem więcej - na terapii może się nawet zdarzyć, że nauczysz się, jak kochać i szanować przede wszystkim siebie 🙂 I jak tworzyć związek. Można naprawdę wiele osiągnąć, jeszcze tak wiele dobrych rzeczy może Cię spotkać.

Bartek, daj znać, czy poszedłeś do lekarza, jak się trzymasz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi