Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę zorganizować spotkanko,piątek 05.03 tylko jeszcze ustalimy jakieś spokojne miejsce i godzinę,żeby większości pasowało.

(...)

Godzinę i miejsce już ustalono? ;)

 

Wcześniej w wątku pojawiła się wzmianka o Centrum Psychoterapii Integralnej na ulicy Wierzbięcice. Widziałem, że co do jakości usług nikt się nie chce wypowiadać, ale może ktoś może mi napisać ile kosztuje wizyta w tym ośrodku? (psychoterapia indywidualna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt z obecnych na spotkaniu Ci nie odpisał, więc może chociaż ja odpowiem. Na spotkaniu mnie nie było, więc nic nie mogę o nim napisać ;).

 

Co do Twojego CV: to może jednak jakieś dobre strony masz oprócz tych ponurych? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania,które odbyło się przybył Przemo Tomek,oraz ja.

Zarezerwowałam stolik na 7-10 osób,powiadomił mnie ,że nie może przybyć Patryk,reszta zawiadomiła pózniej.

Kilka osób było jeszcze chętnych ,ale dowiedzieli się o spotkaniu zbyt późno im wybaczam.

Było mi bardzo przykro ,wszystkim pasował termin,a tu ehhhhhhhhhhhhhhhhhh

Mimo ,że nasze grono było bardzo małe nagadaliśmy się pośmialiśmy,wieczór należał do udanych.

W międzyczasie poznałam dwie osoby ,które nie dotarły na spotkanie( bardzo sympatyczne osóbki).

Mam nadzieje ,że jak zorganizuje następne spotkanie, wszyscy stawią się jak jeden mąż.

Matnia ,Chriss proponuje przełożyć spotkanko po świętach wtedy spotkamy się w większym gronie,teraz sporo nauki i pracy mają ludziska(zostają po godzinach),wiem bo z nimi rozmawiam na codzień wirtualnie (ale zawsze).

Jestem dobrej myśli,że spotkanko nr.2 odbędzie się w dużo liczniejszym gronie.

 

pozdrowionka

 

Kasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając Tobie Agnieszko:

 

Nie wiem czy to bojaźń, czy niechęć, ale generalnie nie przepadam za poruszaniem się wśród tłumu, aczkolwiek lubię patrzeć z boku na zatłoczone miejsca (zdecydowanie wybieram żywioł dużych miast ponad spokój łona natury). Nie chcę się rozpisywać, ponieważ przeważnie zataczam błędne koło myśląc o sobie ;).

 

A jak święta? Wszyscy wypoczęci i gotowi do powrotu do "normalności"? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×