Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stany lękowe


Dagmara.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Quasistar napisał:

Cóż, problemy z lękiem ma tu chyba większość osób, ja także. W czym można Ci pomóc?

Mam parę pytań np jakies dobre porady przy ataku lub jak zapobiec i czy ktoś tu stosował lub stosuje tabletki aciprex? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aurora88 napisał:

Cześć Dagmaro, bardzo ładne imię. Napisz coś więcej o sobie. Nerwików z lękami tu sporo 🙂 

No hej, bardzo dziękuję. 

Na nerwice choruje dopiero chodź dla mnie to aż 4 miesiące. Na grupę trafiłam przypadkowo i mam nadzieję że chodź troszkę będzie mi lepiej a dowiem się czegoś nowego na ten temat 🤔☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałaś wyżej dobre linki, ja też biorę Esci. Inny lek, ale ten sam składnik. Właśnie biorę lek 4ty tydzień, więc również jestem świeżynką w tym temacie, nie znam się za bardzo 🙂 Wiele lat temu leczyłam się psychoterapią, ale w sytuacji, w której jestem teraz, jest to niewystarczające. Próbowałaś psychoterapii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Dagmara. napisał:

Witam jestem tu nowa i choruje na nerwice, stany lękowe z napadami paniki czy jest tu ktoś o podobnym schorzeniu? 

Cześć ;) Chorują od 9 lat na nerwicę lękową,bardzo chętnie porozmawiam i wymienię się swoimi doświadczeniami,jeśli masz ochotę napisz na priv ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×