Skocz do zawartości
Nerwica.com

Portale randkowe, a realność


Hurra

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że nie zjedziecie mnie za taki temat.

Otóż pozakładałam konta na różnych portalach randkowych, jak i erotycznych , bo uważam, że teraz już nie ma różnicy między nimi.

I faceci na początku są urokliwi, rozpisują bajki (chyba takie jakby chciało się słyszeć) i że na dłużej.

Dochodzi do spotkania jest fajnie, dochodzi do zbliżenia i czar pryska...i bardzo często im nie staje

Czy to jest taki styl życia? Żę raz spotkać i od tak

Ale z tym nie stawaniem? Bo zaczęłam się obwiniać, że to moja wina.

Ale z drugiej strony może być tak, że jak kobieta ładna to facet się stresuje, nic z tego i ją "odrzuca"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem?
Chodzi o to, że "bajkopisarzom" nie staje, czy o wszystkich facetów? Ci pierwsi dużo gadają i w sumie to tyle, co mają do zaoferowania. Co do normalnych mężczyzn to wiele spraw ma wpływ na erekcje: Stres, brak pożądania, leki, wizerunek partnera/ki, miejsce w jakim ma odbyć się stosunek, klimat emocji, presja, brak doświadczenia, niska pewność siebie,  choroby, kiepska dieta, papierosy, trauma, strach, inna "wizja" relacji, czy też niechęć do seksu na pierwszym spotkaniu oraz inne problemy. Jeśli to spotkania stricte nastawione na seks to warto robić selekcje i spotykać się z doświadczonymi osobami

 

Cytat

Ale z drugiej strony może być tak, że jak kobieta ładna to facet się stresuje, nic z tego i ją "odrzuca"?

Ładna czy przeciętna to bez znaczenia. Penis nie jest "instrumentem",  który ma stać na baczność na każde zawołanie i przy każdej okazji. Później społeczeństwo tworzy chore stereotypy, z którego wynika w następstwie uraz do jakichkolwiek zbliżeń.

 

Odrzucenie ma związek z powyższym stwierdzeniem. Mężczyzna odczuwa rozczarowanie, że nie był w stanie zadowolić partnerki. Zamyka się w sobie, tłumi żal. Często bywa w sytuacji, kiedy nie ma z kim o tym szczerze porozmawiać. Problemy narastają i prowadzi to do bycia frustratem seksualnym. Warto wspomnieć o natrętnych myślach o kompromitacji, wyśmianiu totalnym, porażce wręcz życiowej. Co prawda, wcale nie musi tego usłyszeć. Takie i podobne stwierdzenia same nachodzą i wyniszczają. Mooooże za kilkaset lat zniknie przekonanie, że facet niczym rasowy samiec alfa musi być dumnym, TWARDYM symbolem seksualności. Świat się zmienił, poglądy niestety utkwiły w średniowieczu. 
Chciałbym podkreślić, że tyczy się to obu płci. Mój post nie jest żadnym hejtem ani prowokacją do wojny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kia_ sportage napisał:

Nie ma już, na świecie normalnych wolnych facetów koło 40

Bo normalni są zajęci, ja na szczęście jestem nienormalny. 😊 

Ja byłem na wielu portalach randkowych  nigdy się z nikim przez nie spotkałem, 99% miało na mnie wylane także trudno mi się nawet odnieść, wg mnie to ściema aby wyciągać kasę od facetów albo dla niektórych zabawka aby podnieść swoje ego. Zresztą ja jestem tak antyspołeczny, zakompleksiony, nieciekawy  że na żywo czy przez neta nikogo nie jestem w stanie zainteresować.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×