Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Hurra

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Czy jest możliwy nawrót PTSD po paru miesiącach od zdarzenia? Co może nasilać to, że powrócił?
 2. Mam pytanie czy jak przyjmuje się Effectin 75mg to można przyjmować 37,5 mg ale Efevelon? Czy lepiej by był to jeden producent?
 3. Mam nadzieję, że nie zjedziecie mnie za taki temat. Otóż pozakładałam konta na różnych portalach randkowych, jak i erotycznych , bo uważam, że teraz już nie ma różnicy między nimi. I faceci na początku są urokliwi, rozpisują bajki (chyba takie jakby chciało się słyszeć) i że na dłużej. Dochodzi do spotkania jest fajnie, dochodzi do zbliżenia i czar pryska...i bardzo często im nie staje Czy to jest taki styl życia? Żę raz spotkać i od tak Ale z tym nie stawaniem? Bo zaczęłam się obwiniać, że to moja wina. Ale z drugiej strony może być tak, że jak kobieta ładna to facet się stresuje, nic z tego i ją "odrzuca"?
 4. Czy któraś z Was była w związku z psychopatą, przemocowcem? Czy to zgłosiła? Jaka była walka?
 5. Czy to jest lek psychotropowy? Może zaburzać percepcje odbierania, myślenia? Przed stworzeniem nowego postu proszę o upewnienie się czy już taki nie istnieje- Moderacja.
 6. Hurra

  Witam

  Jestem tu nowa. Zmagam się z depresją, zespołem stresu pourazowego oraz po trudnym związku. Mam sporo pytań i mam nadzieję, że będę mogła na Was liczyć
×