Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sakrament pojednania...


Pawełkk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z was chodzi do spowiedzi? Znacie jakiegos ksiedza psychologa albo psychologa wierzacego, ktory zna sie na rachunku sumienia w nerwicy natrectw? Szukam kogos kto mnie przygotuje do spowiedzi bo sam jakos nie potrafie, nie wiem od czego zaczac i mam problem z rozpoznawaniem grzechu itp. nie byłem u spowiedzi ok. 10 lat. Szukam kogos w krakowie z kim mozna by pogadac przez kilka spotkań. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto, żeby udał się Pan po pomoc psychologiczną, jaka jest udzielana przy krakowskiej kurii. Działają tam poradnie psychologiczne, które być może będą w stanie Panu pomóc. Na stronie internetowej Archidiecezji Krakowskiej powinien uzyskać Pan więcej informacji w tej sprawie. Również w Centrum Dobrej Terapii w Krakowie przyjmuje psycholog i psychoterapeuta, który jest osobą duchowną. Tam również może Pan spróbować się udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelkk no to ciezar masz na sobie niemaly, ja wyjatkowo teraz prawie 1,5 roku, i ledwo dycham, zawsze to bylo max 3 miesiace. To dodatkowo obciaza wierzacego czlowieka, jednak nie zawsze okolicznoci a szczegolnie stan zdrowia u nas pozwala na pojscie do spowiedzi.

W wiekszych miastach mozna znalezc pomoc bardziej specjalistyczna w realu, jesli nie ma takiej mozliwosci to polecam ksiazeczki z pytaniami pomocne w zrobieniu rachunku sumienia, nawet online mozna znalesc dobre opracowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×