Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Bubblegum

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka! Mam 27 lat i od zawsze miałam problem z nerwica. Raz bywało lepiej a raz gorzej, ale na prawdę ciężko zaczęło być po rozpoczęciu pracy za granica. Generalnie prace mam interesująca, ale stres związany z początkiem zaraz po studiach i szukaniem mieszkania skończył się problemami żołądkowymi i atakami nerwicy przez kilka miesięcy. Gastroskopia była czysta wiec wszystko wynikało te stresu. Jakoś się to uspokoiło na kilka tygodni. Niestety nerwica wróciła od kiedy jestem w związku na odległość, teraz także z depresja. Ciagle wpadam w panikę ze jestem chora albo ze coś zrobiłam źle i analizuje każda sytuacje z mojego życia. Ciagle przeglądam internet i szukam gdzie popełniłam nawet drobny błąd. Jak go znajde, to nie mogę przestać o tym myśleć i wpadam w błędne koło. Można powiedzieć, ze perfekcjonizm mnie powoli dobija... 

Mam nadzieje, ze będę mogła się na tym forum trochę wygadać i znaleźć wsparcie, żeby w końcu przestać się wszystkim przejmować i zacząć normlanie zyc bez nerwicy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie tym, co dostępne w aptece bez recepty. Podczas ataków paniki bardzo pomaga mi rodzina i chłopak, którzy wiedza jak mnie uspokoić.

Niestety nie mieszkam w Polsce, wiec trochę wstrzymuje się przed pójściem do lekarza... mam bardzo złe doświadczenia z lekarzami w okolicy po problemach z żołądkiem 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2019 o 23:05, Heledore napisał:

@Bubblegum trzymam kciuki za podjęcie decyzji. Może jednak warto spróbować? W końcu nic nie stracisz, a możesz zyskać.

Swojego czasu szukałam też polskiego lekarza za granicą i w sumie trafiłam na tę stronę: https://www.polscylekarze.org/ może i Tobie się do czegoś przyda. Nie wiem co prawda na ile zaktualizowane są dane kontaktowe, ale zawsze coś.

Dzięki wielkie za stronę! Nawet jeśli dane kontaktowe nie są aktualne, przynajmniej znajde imię lekarza w okolicy! 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×