Skocz do zawartości
Nerwica.com

dzien dobry - potrzebuje pomocy


zycie_bez_uczuc

Rekomendowane odpowiedzi

nigdy nie sadzilem, ze bede potrzebowac pomocy, przynajmniej nie w takiej banalnej dla calej reszty (poza mna) sferze zycia. Jest tu ktokolwiek kto jest w stanie chociaz przeczytac to co chce z siebie wyrzucic, bo nigdzie indziej tego nie moge zrobic. Jest mi wstyd, ze robie to na forum, nawet nie wiem czy ktos je czyta. Tonacy brzytwy sie chwyta? 

 

W kazdym razie witam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodzi mi o to, ze w mojej rodzinie, nikt nigdy nie motywowal do dzialania, nie wspieral, nie sluchal. Wszystko co zrobilem do tej pory to dzieki mojej wewnetrznej motywacji. Dziwnie nie czuje sie z powodu, ze pisze tutaj - bo internet to zarowno zle jak i dobre narzedzie - ale dziwnie sie czuje, ze ktos chce mnie wysluchac/przeczytac co mam do powiedzenia........

Edytowane przez zycie_bez_uczuc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zycie_bez_uczuc brak wsparcia i sluchania jest przykry :c Tak, ktos tu zaglada ;) Choc wydaje sie, ze tu bardzo cicho. Ja na przyklad mialam przerwe od forum, bo mialam troche lepszych dni dzieki przyjezdzie mojego chlopaka. Bylam zaaferowana juz dlugo przed jego przybyciem 😛 Zdarzyly sie tez potem jakies przykre sytuacje, ale chyba dzieki niemu wlasnie lepiej to znosze :) Postanowilam wrocic, bo dobrymi chwilami tez trzeba sie ddzielic ;)

Ale dosc rozwodzenia sie czemu mnie tyle nie bylo. Tak, chetnie sluchamy i znajduja sie ludzie, ktorzy czytaja, a nawet odpowiadaja ;) Jestesmy tu po to, zeby siebie wspierac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×